Martyna Wojciechowska pokazała suknię ślubną. Była skromna, ale bardzo piękna. Podkreśliła jej talię

Martyna Wojciechowska wrzuciła na Instagram zdjęcia ze ślubu. Widać na nich jej suknię ślubną, która robi wrażenie. Była inna niż popularne kreacje.

Martyna Wojciechowska została żoną Przemka Kossakowskiego w piątek 16 października. Radosną nowiną jako pierwszy pochwalił się podróżnik, wrzucając zdjęcie na Instagram oraz krótkie nagranie z weselnego tańca. Teraz Martyna Wojciechowska zdecydowała się na podobny krok i na swoim profilu umieściła kilka ślubnych zdjęć. Widać na nich jej piękną suknię ślubną.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w czułym objęciu. To rzadki widok! Tak wyglądał ich taniec na weselu

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu

Martyna Wojciechowska pokazała suknię ślubną

Dziennikarka i podróżniczka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć. Wszystkie zostały wykonane przez fotografkę Martę Wojtal. Zdjęcia zostały zrobione na tle lasu, są bardzo klimatyczne i romantyczne. Widzimy na nich trzymających się za ręce Martynę i Przemka, a także wpatrujących się sobie w oczy. Uwagę kradnie jednak przede wszystkim suknia Martyny Wojciechowskiej, którą możemy zobaczyć w całej okazałości.

Na swój ślub podróżniczka wybrała kreację prostą i skromną, pozbawioną ozdób. Kreacja została zaprojektowana przez Violę Piekut. Góra sukni wygląda jak biała koszula - ma dekolt w kształcie litery "V", a także mankiety przy rękawach. Talia została podkreślona paskiem, a dół swobodnie opada. Nie zabrakło także długiego, ciągnącego się po ziemi welonu.

Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK - podpisała zdjęcia Martyna Wojciechowska. 
 

Przemek Kossakowski również zwracał uwagę swoją ślubną stylizacją. Wybrał garnitur w kratę i czarną koszulę. Nie da się ukryć, że para młoda wyglądała bardzo oryginalnie, inaczej niż większość par, która decyduje się na klasyczne zestawy. A wam podobają się kreacje Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego?

Zobacz także: Damskie sukienki idealne na wesele!