"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar pochwaliła się urodzinowym prezentem od partnera. "On wie, jak trafić w mój gust"

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła pochwalić się na Instagramie urodzinowym prezentem. Jej ukochany się postarał!

Joanna Lazar była jedną z uczestniczek kontrowersyjnego eksperymentu, którego efekty były prezentowane w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci po wielu rozmowach z kandydatami i badaniach połączyli ją z Adamem, którego teraz Asia nie chce nawet widzieć. Lazar z niecierpliwością czekała na dzień rozwodu, a kiedy ten w końcu nadszedł, poczuła wielką ulgę. Teraz rozwódka jest w szczęśliwym związku. Relacja rozwija się w swoim własnym tempie, a po ostatniej publikacji wnioskujemy, że miesiąc miodowy trwa nadal!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar pochwaliła się prezentem od ukochanego

Asia świętowała ostatnio kolejne urodziny. Nie pochwaliła się jednak zdjęciami z imprezy czy romantycznej kolacji, ale samym prezentem. Dostała od ukochanego cały zestaw! Na fotce widzimy torbę ze znanego sklepu z bielizną oraz nieco mniejsze opakowanie z biżuterią. Lazar dostała również miłosny list, który został zatytułowany "dla ciebie, kochanie". Okazuje się, że partner Asi świetnie ją zna, a prezent został przyjęty bardzo entuzjastycznie.

On wie, jak trafić w mój gust - chwali się.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian rozstali się?! Fanka snuje teorie, a uczestniczka show odpowiada

Prezent dla Joanny LazarPrezent dla Joanny Lazar instagram/asia_lazar33

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u Adama?

Były mąż Asi również jest w szczęśliwym związku. Para doczekała się nawet dziecka, a dumny tata pochwalił się zdjęciem maleństwa w mediach społecznościowych. Wielu internautów jednak krytykuje byłego uczestnika programu za to, jak potraktował Asię.

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz również doczekali się dziecka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.