"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam opublikował urocze zdjęcie z synkiem: Największa miłość

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się zdjęciem synka. Razem wyglądają uroczo.

Czwarty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudził ogromne emocje wśród widzów. Nie tylko dlatego, że aż dwie pary odnalazły miłość i pozostały w małżeństwie, ale wiele kontrowersji powstało wokół jedynej pary, której się nie udało. Mowa tu o Adamie i Joannie, którzy z pozoru wydawali się dobrze dobrani. Niestety, nie przypadli sobie do gustu, a Joannie ciężko było otworzyć się przed nowo poznanym mężem. Małżeństwo zakończyło się rozwodem, a niedługo potem w mediach pojawiła się informacja, że Adam związał się z inną kobietą. Wszyscy zastanawiali się, kim jest tajemnicza ukochana mężczyzny. Wkrótce ich wspólne zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych. Od tamtej pory widzowie podejrzewali, że partnerka Adama spodziewa się dziecka. I mieli rację. Adam został tatą, a teraz pochwalił się kolejnym zdjęciem synka.

ZOBACZ TAKŻE: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam odnosi się do zarzutów, że źle potraktował Asię: Już zlewałem to, nie zależało mi

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapozował z synkiem

Fotografia pojawiła się Instagramie Adama. Na zdjęciu widzimy, jak tuli się do synka. Warto dodać, że mężczyzna wielokrotnie podkreślał, że syn urodził się 30 maja, a więc nie mógł zostać poczęty podczas trwania zdjęć do show. I tym samym zakończył spekulacje internautów.

Największa miłość i radość w jednym objęciu. Powiedzieć kocham to zdecydowanie za mało. Bycie tatą to naprawdę coś wyjątkowego - podpisał zdjęcia.

Adam 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Adam 'Ślub od pierwszego wejrzenia' @adam_nie_officjal

Niestety, Adam wzbudził wiele kontrowersji podczas eksperymentu społecznego. Musiał zmierzyć się z krytyką. Niektórzy internauci sugerowali, że znalazł sobie nową partnerkę jeszcze wtedy, gdy był żonaty. Uczestnik programu zdaje się nie przejmować złośliwymi komentarzami i skupia się na rodzinie.

Warto dodać, że i Adam i Joanna po programie ułożyli sobie życie. Oboje są w szczęśliwych związkach.

Poniżej możecie zobaczyć pary, które zdecydowały się na rozstanie. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Które pary zdecydowały się na rozstanie?