"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna i Adam są już po rozwodzie. Lazar odetchnęła z ulgą. "Doczekałam się"

Kolejne małżeństwo z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończyło się rozwodem. Joanna Lazar nie kryła swojego zadowolenia.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" już od pierwszego sezonu budził spore kontrowersje. Mimo to wielu parom udało się stworzyć szczęśliwe związki. Do ulubieńców widzów z pewnością zaliczają się Anita i Adrian czy Oliwia oraz Łukasz. Jednak eksperci telewizyjnego show nie byli nieomylni i połączyli w pary osoby, których małżeństwa zakończyły się prawdziwą katastrofą. Niechlubnym przykładem są Joanna i Adam. Ta dwójka w końcu podpisała papiery rozwodowe.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna i Adam wzięli rozwód

Ich związek zakończył się z wielkim hukiem, a Asia przyznała, że już nigdy nie chce widzieć byłego partneraSprzedała suknię ślubną, w której wystąpiła w programie, a pieniądze przekazała na szczytny cel. Jak się również okazało, Joanna nie potrzebowała pomocy ekspertów, aby znaleźć miłość swojego życia. Uczestniczka kontrowersyjnego show zaledwie po kilku miesiącach od zakończenia programu zakochała się w tajemniczym mężczyźnie. Para zdążyła już nawet wyjechać na wspólne wakacje do Chorwacji. Jednak, aby Asia mogła na dobre pożegnać się z przeszłością, potrzebowała rozwodu z Adamem. Ten dzień w końcu nadszedł!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam pierwszy raz pokazał zdjęcie z partnerką. W komentarzach burza. "Próbuje się wybielić"

Joanna i Adam oficjalnie nie są już małżeństwem. Tą, o dziwo, radosną informacją pochwaliła się sama Lazar. Opublikowała zdjęcie spod Sądu Okręgowego, a opis sugeruje, że w końcu odetchnęła z ulgą.

Doczekałam się - napisała krótko.

Joanna LazarJoanna Lazar instagram/asia_lazar33

Nam pozostaje życzyć rozwodnikom szczęścia i miłości na nowej drodze życia!

Zobacz wideo Asia wpadła w odwiedziny do Oliwii i Łukasza