Sebastian Karpiel-Bułecka pozuje z córką. U niego takie zdjęcia to rzadkość. "Najpiękniejsza relacja ojca i córki"

Na instagramowym profilu Pauliny Krupińskiej pojawiło się urocze zdjęcie jej męża i córki. Widać, że Sebastian Karpiel-Bułecka ma świetne relacje z 5-latką. Tosia to prawdziwa "córeczka tatusia".

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka tworzą jedno z najbardziej udanych małżeństw polskiego show-biznesu. W ich relacji próżno szukać skandali, a ich profile w mediach społecznościowych przepełnione są zdjęciami uwieczniającymi wspólnie spędzone chwile w najróżniejszych sytuacjach. Nie oznacza to jednak, że od początku było im łatwo się ze sobą związać. On - góral z dziada pradziada, ona - miss z podwarszawskiego Piastowa. Na szczęście udało im się znaleźć wspólny język i przekonać swoje rodziny, że z tej mąki będzie chleb.

CZYTAJ: Paulina Krupińska zdradza, jak zjednała sobie rodzinę Sebastiana. U siostry pomógł alkohol. "Żartowano potem, że jestem dobrą zawodniczką"

Sebastian Karpiel-Bułecka pozuje z córką. Paulina Krupińska pokazała wyjątkowe zdjęcie

Zakochani Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wybrali się na rodzinne wakacje. Październik nie jest najchętniej wybieranym terminem na wakacyjne wyjazdy, dlatego Paulina i Sebastian mogą cieszyć się wolnymi stolikami w restauracjach i z łatwością omijać kolejki do lokalnych atrakcji.

Zobacz wideo Paulina Krupińska pokazała, jak spędza czas w obecnej sytuacji

Znani rodzice za najlepszą destynację na wyjazd z Tosią i Jędrkiem uznali grecką wyspę - Kretę. Trudno się dziwić. Wyspa przepełniona jest atrakcjami dla turystów w każdym wieku, a lokalna kuchnia podbije serce i żołądek nawet największego niejadka.

Choć dotychczas niełatwo było znaleźć zdjęcie muzyka pozującego do zdjęć z dziećmi, Paulina Krupińska uchwyciła swojego przystojnego męża podczas sączenia świeżo wyciskanego soku z pomarańczy "na spółkę" z 5-letnią córką, Tosią.

Jaka scenę Wam to przypomina? - podpisała zdjęcie prowadząca "DDTVN".

Fani nie mieli wątpliwości, o którą kultową scenę chodzi.

Zakochany kundel - pisali pod postem.

Pozostałym obserwatorom w oczy rzuciła się przede wszystkim cudowna więź między ojcem a córką, która jest widoczna gołym okiem.

Najpiękniejsza relacja ojca i córki. Silna relacja z ojcem, to gwarancja pewności siebie i dobrych relacji z mężczyznami w przyszłości. Aż miło się patrzy! - czytamy.

Zobaczcie zdjęcie. Myślicie, że Sebastian widząc reakcje fanów, zgodzi się częściej pozować do rodzinnych zdjęć?