Dorota Gardias wzruszona słowami Woźniak-Starak i Drzyzgi. Opublikowała specjalny wpis. "Popłakałam się"

Dorota Gardias nadal przebywa w szpitalu, jednak stan jej zdrowia poprawia się. Gwiazda może liczyć na wsparcie nie tylko rodziny, ale i kolegów z pracy. Na InstaStories postanowiła publicznie podziękować ekipie "Dzień dobry TVN" za piękne słowa. Wyznała, że popłakała się ze wzruszenia.

W zeszłym tygodniu media obiegła smutna wiadomość - Dorota Gardias w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Pogodynka zakaziła się koronawirusem od swojej córki, która 1 września wróciła do szkoły. Media z niebywałą uwagą śledziły, co dzieje się z gwiazdą, aż wreszcie głos zabrała ona sama. W niedzielę zrobiła live'a i opowiedziała o przebiegu choroby. W poniedziałek rano z kolei słowa wsparcia przekazały jej gospodynie "Dzień dobry TVN" - Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Gardias postanowiła odpowiedzieć na ten miły gest.

POLECAMYDorota Gardias świętuje urodziny córki. Z tej okazji zamieściła archiwalne zdjęcia. "To najważniejszy dzień w moim życiu"

Zobacz wideo Sandra Kubicka ma koronawirusa

Dorota Gardias wzruszona zachowaniem ekipy "Dzień dobry TVN" oraz prowadzących: Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi

Dorota opublikowała na InstaStories relację, oznaczając Agnieszkę i Ewę. Wyznała, że widząc, jak koleżanki martwią się o nią i życzą szybkiego powrotu do zdrowia, popłakała się.

Moje kochane "Dzień dobry TVN"... Nie będę ukrywać, popłakałam się. Dziękuję Wam za wsparcie, za sms-y i dobrą energię. Przytulam wszystkich z redakcji bez wyjątku. Tęsknie za Wami bardzo! - napisała pogodynka na InstaStories, oznaczając poniedziałkowe prowadzące śniadaniówki.

Odpowiedź szybko nadeszła ze strony Ewy Drzyzgi.

Dorotko, przytulam i mam nadzieję, że Twoja historia powstrzyma przed beztroską wobec koronawirusa.

Dorota Gardias dziękuje za wsparcie kolegom z pracyDorota Gardias dziękuje za wsparcie kolegom z pracy screen Instagram / @dorotagardias

My również trzymamy mocno kciuki za zdrowie Doroty i mamy nadzieję, że już niedługo znów zapowie nam pogodę. Trzymaj się!

ZOBACZ TEŻ: Dorota Gardias opala się w basenie na różowym flamingu i eksponuje nogi do samego nieba. "Najdłuższe w TVN-ie"

Więcej o: