Dorota Gardias opowiedziała o przebiegu COVID-19. "Zaraziłam się od mojej córeczki". Ma wiele objawów

Dorota Gardias przechodzi COVID-19. W końcu sama pogodynka postanowiła opowiedzieć o przebiegu choroby. Zdradziła, że zakaziła się od swojej córki.

30 września Dorota Gardias trafiła razem z córką do szpitala. Powodem okazało się zakażenie koronawirusem. Menadżer gwiazdy zdradził, że Dorota czuje się bardzo źle i leży podłączona do tlenu. Na szczęście znalazła się pod doskonałą opieką lekarzy, a jej życiu już nie zagraża niebezpieczeństwo. Teraz osobiście postanowiła porozmawiać ze swoimi fanami i opowiedzieć o stanie zdrowia.

Dorota Gardias opowiedziała, jak przechodzi zakażenie koronawirusem

Pogodynka czuje się już na tyle dobrze, że przeprowadziła na swoim Instagramie tzw. Q&A. Fani mogli zadać jej pytania na temat przebiegu choroby. Gwiazda bardzo się otworzyła i w najdrobniejszych szczegółach opowiedziała o stanie zdrowia. Z jej wypowiedzi dowiadujemy się, że nadal przebywa w szpitalu.

Zaraziłam się od mojej córeczki. W jej klasie były chore osoby łącznie z nauczycielem.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak Dorota Gardias radzi sobie w szpitalu? Są nowe informacje na temat zarażonej koronawirusem pogodynki

Zdradziła także, jakie towarzyszyły jej objawy choroby.

Początkowo miałam gorączkę do 38,3, ból mięśni (głównie plecy), oczu, głowy, lekki kaszel. To trwało cztery dni. Te objawy zaczęły ustępować... Straciłam smak, węch i zaczął się ból w płucach, duszności i kłopot z oddychaniem (płytki oddech) - te objawy zaczęły się nasilać, dlatego trafiłam do szpitala.

Internauci byli również ciekawi, w jakim stanie jest córeczka gwiazdy. Okazuje się, że Hania może już wyjść ze szpitala.

Haneczka przeszła to bardzo łagodnie, trzy doby z podwyższoną temperaturą i to wszystko... Mam też wspaniałe wieści, dwa testy na obecność wirusa są ujemne - córeczka może już wyjść ze szpitala - jest zdrowa.

ZOBACZ TEŻ: Dorota Gardias nadal przebywa w szpitalu. "Leży w sali podłączona pod tlen". Menedżer pogodynki komentuje

Dorota GardiasDorota Gardias instagram/dorotagardias

Gwiazda wciąż nie wie, kiedy zostanie wypisana ze szpitala. Trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!