Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała o stanie zdrowia Doroty Gardias. Wiadomo też, co z jej córką

Dorota Gardias trafiła do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak czuje się chora. Miała dla fanów pogodynki dobre informacje.

Dorota Gardias  30 września trafiła do szpitala, ponieważ miała problemy z oddychaniem. Pogodynka zaraziła się od siedmioletniej córki, która razem z nią trafiła na oddział zakaźny (dziewczynka przeszła chorobę łagodnie). Na początku informacje o stanie zdrowia prezenterki docierały do mediów przez informatorów. W końcu głos zabrała sama zainteresowana, która na swoim Instagramie odpowiadała na pytania fanów. 

ZOBACZ: Dorota Gardias opowiedziała o przebiegu COVID-19. "Zaraziłam się od mojej córeczki". Ma wiele objawów

Teraz o stanie zdrowia Doroty Gardias poinformowała jej koleżanka ze stacji TVN - Agnieszka Woźniak-Starak. 

Agnieszka Woźniak-Starak informuje o stanie zdrowia Doroty Gardias

Na temat tego, jak Dorota Gardias radzi sobie w szpitalu, napisano już wiele. Sama pogodynka podkreśliła, że w jej płucach pojawiły się zmiany, przez które miała duże trudności z oddychaniem. Media donosiły więc, że Gardias leży podłączona do tlenu. Temu ostatniemu zaprzeczyła Agnieszka Woźniak-Starak, w programie "Dzień dobry TVN". Dziennikarka przyznała również, że siedmioletnia Hania - córka Gardias - wyszła już ze szpitala i jest pod opieką ojca. 

Informacje, że Dorota Gardias leży pod respiratorem nie są prawdziwe. Dorotka czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty - powiedziała prezenterka. 

Przypomnijmy, że tatą dziewczynki jest Piotr Bukowiecki, były partner pogodynki. Choć Gardias i Bukowiecki nie są już razem, to dogadują się w sprawie opieki nad córką. Hania ma też fantastyczny kontakt z ojcem i jego nową partnerką, Edytą Herbuś

Mamy nadzieję, że Dorota Gardias niedługo również opuści oddział zakaźny i znów będzie mogła cieszyć się bliskością córki. 

Więcej o: