Piotr Stramowski pokazał mamę! Wpadł do niej na imprezę z butelką wina. "Mamuśka czadowa"

Piotr Stramowski opublikował na Instagramie zdjęcie z mamą. Rodzicielka aktora celebrowała imieniny. Fani nie mogą się jej nachwalić.

Piotr Stramowski nie jest zbyt wylewny, jeśli chodzi o życie prywatne. W zeszłym roku został ojcem, a do tej pory nie udzielił żadnego wywiadu na temat córki. Zaskakuje więc jego najnowsza publikacja w sieci, na której pozuje z mamą. Fani nie kryją zachwytu i twierdzą, że aktor jest do niej podobny.

POLECAMY: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski z córeczką w restauracji. Mała Helenka już uwielbia bawić się telefonem

Zobacz wideo Katarzyna Warnke została okradziona! Straciła obrączkę

Piotr Stramowski pokazał mamę na Instagramie

Na Instagramie Piotra można zazwyczaj oglądać jego zdjęcia z żoną lub zakulisowe ujęcia z planów filmów, w których gra. Najnowszy post mocno się więc różni od pozostałych. Sobotni wieczór Stramowski spędził na imieninach u mamy. Aktor opublikował w social mediach selfie z rodzicielką.

U mamy na imieninach. Sto lat, kochana!
 

Fani ochoczo komplementowali Panią Teresę.

Zdjęcie petarda. Mamuśka czadowa!
Wiadomo, po kim uroda. Najlepszego!
Mama sklonowała Cię w wersji męskiej. Najlepsze życzenia.

Myślicie, że od tego momentu Piotr będzie bardziej wylewny? Kto wie, może niedługo doczekamy się zdjęcia z córeczką? Fani z pewnością czekają na takie ujęcie.

Piotr w ostatnim czasie skupia się głównie na pracy, ale u Patryka Vegi. Niektórzy twierdzą, że oprócz Antka Królikowskiego jest jego ulubieńcem. Podobnie zresztą sprawa ma się w przypadku jego żony, która od kilku lat chwali sobie współpracę z kontrowersyjnym reżyserem. Ostatnio wystąpili w "Pętli".

ZOBACZ TEŻKatarzyna Warnke obnaża wizję kolorowego macierzyństwa: Kiedy wychodzi z Ciebie dziecko, następuje dewastacja

Więcej o: