Ronnie Ferrari się oświadczył. Autor hitu "Ona by tak chciała" wkrótce stanie na ślubnym kobiercu

Ronnie Ferrari zyskał rozgłos za sprawą hitu "Ona by tak chciała", który wydał w 2019 roku. Od tego czasu jego pseudonim artystyczny znają fani tanecznej muzyki w całej Polsce. Prywatnie jest związany z Zuzanną Dargą, która niedawno została jego narzeczoną.

Ronnie Ferrari to pseudonim artystyczny Huberta Kacperskiego, który zdobył sławę za sprawą hitu "Ona by tak chciała". Chłopak co dzień prowadzi spokojne życie, a niedawno oświadczył się swojej partnerce Zuzannie. O swoim związku para opowiedziała w śniadaniówce. Okazuje się, że ważna decyzja została podjęta dosyć spontanicznie. 

Ronnie Ferrari oświadczył się dziewczynie

Ronnie Ferrari, czyli Hubert Kacperski, niedawno oświadczył się partnerce. Para w lutym świętowała trzecią rocznicę związku. Warto wspomnieć, że zarówno piosenkarz, jak i Zuzanna mają dopiero 21 lat, jednak autor hitu "Ona by tak chciała" stwierdził, że jest gotowy na wspólne życie i zdecydował się na poważny krok. O swoich przemyśleniach opowiedział w środowym "Dzień dobry TVN".

Decyzje została podjęta na spotkaniu służbowym w galerii handlowej i była dosyć spontaniczna. Uznałem, że muszę to zrobić, ruszyć to, powiedzieć sobie, że jestem gotowy.

Partnerka Huberta zupełnie się tego nie spodziewała - dziewczyna czekała na niego w domu i nie była gotowa na zaręczyny.

 
Wiedziałam, że jest na spotkaniu, że zaraz ma wrócić do domu. Robię kolację, w dresach, włosy w kok, totalnie nieprzygotowana. Wziął mnie z tej kuchni i powiedział mi, że jestem wspaniała, ochy i achy. Powiedział, że może na mnie polegać. Byłam w szoku, powiedziałam oczywiście tak, jeszcze jak zobaczyłam pierścionek, no wow - powiedziała dziewczyna

Hubert stwierdził, że dziewczyna jest dla niego idealna. Szczególnie docenia fakt, że Zuza znała go jeszcze przed tym, zanim stał się sławny i zawsze wiedział, że może z nią porozmawiać na każdy temat.

Czy uważam, że każdy powinien się oświadczyć w wieku 21 lat? Nie, ale uważam, że to jest dla mnie. Uznałem, że powinienem zaklepać sobie tą panią - zdradził swoje motywacje Hubert

Na koniec prowadzący, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer wyrazili zachwyt nad młodą parą, która stara się oddzielać życie prywatne od kariery chłopaka i ma tak poważne plany na swoje życie w młodym wieku.

Ostatnio decyzję o spędzeniu wspólnego życia z ukochanymi podjęli też m.in. Jakob Kosel, Beata Tadla i Magdalena Narożna.

Podzielacie ich zachwyt?

Zobacz też: Brooklyn Beckham się zaręczył! I to po niecałym roku znajomości. "David i Victoria są niezwykle szczęśliwi"