Ronnie Ferrari wypuścił kolejny hit! "Radiówka" w dwa dni ma ponad 1 mln wyświetleń. "Oj, na dyskotekach będzie puszczane"

Ronnie Ferrari podbił serca Polaków piosenką "Ona by tak chciała". Często bywa tak, że po jednym udanym hicie, kolejne już nie są tak dobre. Czy "Radiówka" również zostanie doceniona przez słuchaczy?

Ronnie Ferrari, czyli Hubert Kacperski to 20-letni polski piosenkarz. Choć jego muzyka nie wszystkim się podoba, bo piosenka "Ona by tak chciała" dla wielu jest tandetnym połączeniem rapu  z disco-polo to nie można jej odebrać tego, że polski YouTube ją pokochał. Na ten moment pierwszy utwór Ronniego ma ponad 109 mln wyświetleń! Dla porównania piosenka Taco Hemingwaya "W piątki leżę w wannie" dodana tak samo jak "Ona by tak chciała" pięć miesięcy temu ma zaledwie 20 mln wyświetleń. Wniosek nasuwa się jeden. Polacy pokochali Ronniego.

Ronnie Ferrari wypuścił kolejny hit

Ronnie Ferrari nie osiadł na laurach i dwa dni temu do sieci wrzucił kolejną piosenkę. Tajemniczy tytuł "Radiówka" opowiada o miłości do kobiety, która mocno namieszała w głowie bohaterowi utworu. Co ciekawe, poza Ronnim, w piosence słyszymy także zwrotkę Dioxa, który znany jest w środowisku hip-hopowym jako współzałożyciel HiFi Bandy. 

Co odróżnia "Radiówkę" od "Ona by tak chciała"? Zdecydowanie brak przekleństw! Ogromnym problemem w poprzednim hicie piosenkarza było to, że choć jego utwór na YouTube bił rekordy wyświetleń, to w radiu i telewizji trzeba było go ocenzurować. Efekt? Piosenka nie miała sensu. 

 

Czy "Radiówka" także okaże się hitem? Istnieje duże prawdopodobieństwo, bo na ten moment liczba wyświetleń przekracza 1 mln, a w sieci jest od dwóch dni! A jak piosenkę komentują fani Ronniego? 

'Radiowy' hit. Love song. Bez mięsa. Tak się robi hajsik.
Oj, na dyskotekach w szkole będzie puszczane.
Zupełnie różni się od "Ona by tak chciała", co nie znaczy, że nie będzie to hit. Nie wychodzisz z formy Ronnie.

Co ciekawe, przeczytaliśmy naprawdę sporo komentarzy (wszystkich jest ponad 2 tys.!) i na próżno szukać tych, w których fani krytykowaliby "Radiówkę"

A wy co myślicie? Będzie hit? 

AM

Sławomir udziela ostatniego wywiadu w Kole Plotka!

Zobacz wideo