Mariah Carey przeszła samą siebie. Gwiazda nadal twierdzi, że nie wie, kim jest Jennifer Lopez. Uważa się aż za tak wielką diwę?

Często zdarza się, że światowej sławy artyści przesadzają w swoich wypowiedziach i po prostu gwiazdorzą. Mariah Carey nadal twierdzi, że nie wie, kim jest Jennifer Lopez.

Mariah Carey to światowej sławy wokalistka o pięciooktawowej skali głosu. Każdy z pewnością potrafi wymienić kilka jej hitów, a bez "All I Want For Christmas Is You" fani na całym świecie nie wyobrażają sobie świąt Bożego Narodzenia. Nic więc dziwnego, że powstała książka na podstawie życia artystki. Poruszanych jest w niej wiele wątków, naszą uwagę zwrócił ten na temat Jennifer Lopez. Mariah nadal jej nie zna.

 

PRZECZYTAJEllen DeGeneres chciała zmusić Mariah Carey do wyjawienia ciąży. Kazała jej wypić kieliszek szampana. Krótko po tym poroniła

Zobacz wideo Lewandowski, Bieber, Carey, Jenner, Statham - gwiazdy vs Bottle Cap Challenge

Mariah Carey nadal gwiazdorzy i stwierdza, że nie wie, kim jest Jennifer Lopez

Książka "The Meaning of Mariah Carey" premierę miała 29 września. Gwiazda wyznała w niej, że nadal nie wie, kim jest Jennifer Lopez, mimo że w ostatnich latach panie miały co najmniej kilka okazji, by spojrzeć sobie w oczy - na przykład w 2013 roku, kiedy Jen występowała na scenie amerykańskiego Idola, za stołem jurorskim którego siedziała Mariah. Gwiazda otrzymała od zgromadzonych w studiu gości owacje na stojąco. Podobnie postąpiła zresztą trójka sędziów (Nicki Minaj, Keith Urban i Randy Jackson). Z miejsca nie wstała jedynie Carey. Lopez w odwecie postanowiła więc olać występ koleżanki po fachu dwa lata później podczas rozdania nagród Billboard. Podczas występu Mariah, Jennifer przeglądała telefon.

Jak więc widać konflikt między paniami trwa od lat i nic nie wskazuje na to, by miało się coś zmienić. 

ZOBACZ TEŻSiostra Mariah Carey była molestowana w dzieciństwie? Jej matka miała ją zmuszać do czynności seksualnych podczas satanistycznych spotkań