Umalowana Justyna Żyła pędzi na randkę z nowym partnerem. Pierwszy raz nawiązała do jego imienia

Justyna Żyła coraz śmielej chwali się randkami z nowym ukochanym. Co pokazała tym razem?

Justyna Żyła w bardzo krótkim czasie dorobiła się miana jednej z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. W ugruntowaniu pozycji z pewnością pomogły jej sesja dla "Playboya" i udział w "Tańcu z Gwiazdami". Niedawno Żyła przeżyła chwile słabości i znów publicznie prała brudy z byłym mężem Piotrem. Wygląda jednak na to, że w jej życiu nareszcie zagościł spokój. To najpewniej zasługa nowego partnera celebrytki.

Justyna Żyła szczęśliwie zakochana

Justyna Żyła jest świadoma siły mediów społecznościowych. To właśnie dzięki Instagramowi usłyszała o niej Polska. Celebrytka regularnie wrzuca do sieci kadry z życia prywatnego. Od jakiegoś czasu daje do zrozumienia swoim obserwatorom, że nie jest już singielką. Co prawda nadal nie pochwaliła się fotografią nowego partnera, ale zdarzało jej się pokazywać ujęcia z romantycznych randek.

ZOBACZ: Justyna Żyła ma chłopaka! Zrelacjonowała romantyczny wieczór z tajemniczym mężczyzną. Wrzuciła zdjęcia z łóżka. Odważnie!

Wszystko wskazuje na to, że miłość kwitnie. W weekend Justyna Żyła raz jeszcze zaprosiła instagramowych obserwatorów do swojego życia prywatnego. Pochwaliła się krótkim nagraniem z auta, na którym widać, że jest w pełnym makijażu. Celebrytka dodała też hasthag #datetime oraz literę "A" i serce. Czyżby w ten sposób chciała zakomunikować fanom, że imię jej ukochanego zaczyna się właśnie na "a"?

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Instagram/justynazyla

Kilka godzin później Żyła wrzuciła do sieci kolejne nagranie z samochodu. Tym razem nie pokazała siebie, a radio, z którego płynęła romantyczna muzyka. Jak widać, Justyna Żyła nareszcie jest szczęśliwie zakochana. Myślicie, że niebawem pokaże partnera w mediach społecznościowych? Niewykluczone też, że po głośnym i medialnym rozwodzie z Piotrem Żyłą celebrytka przybrała nieco inną taktykę i teraz woli nie zdradzać zbyt wiele na Instagramie. Czas pokaże.