Partnerka Bartłomieja Topy szczerze o bezpłodności. "Czułam się gorsza". Gabriela Mierzwiak nie mogła znieść widoku kobiet w ciąży

Partnerka Bartłomieja Topy zdecydowała się na szczere wyznanie. W rozmowie z żoną Borysa Szyca przyznała, że jest bezpłodna oraz opowiedziała o emocjach, z którymi musiała się zmierzyć.

Bartłomiej Topa ma za sobą kilka medialnych związków. Po rozstaniu z Magdaleną Popławską w 2013 roku związał się z aktorką Anną Terpiłkowską. Niestety, ich relacja również nie przetrwała. Artysta od jakiegoś czasu spotyka się z prawniczką Gabrielą Mierzwiak. Para stara się chronić swoje życie prywatne i rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Wyjątek zrobili z okazji premiery filmu "Żelazny most", w którym wystąpił Topa. 

Zobacz też: Bartłomiej Topa zabrał swoją partnerkę na czerwony dywan. Taki widok to prawdziwa rzadkość, ale ścianki chyba nie są dla niej

Partnerka aktora stroni od show-biznesowego chaosu, jednak nie boi się zabierać głosu w ważnych społecznie sprawach. Niedawno była gościem podcastu nagrywanego przez Justynę Nagłowską, żonę Borysa Szyca. Rozmowa przeprowadzona została z kobietami, które zdecydowały się na adopcję.

Partnerka Bartłomieja Topy opowiedziała o bezpłodności

Gabriela Mierzwiak, szczęśliwa mama Nadii i Idy, już od czasów nastoletnich podejrzewała, że nie będzie mogła mieć dzieci:

Miałam nieregularne cykle i gdzieś tam przewijało się stwierdzenie, że może być problem - przyznała w rozmowie z Justyną Nagłowską.

Mierzwiak i jej ówczesny mąż przez dwa lata próbowali powiększyć rodzinę. Para poddała się także procedurze in vitro, a po jakimś czasie zdecydowała na adopcję. Partnerka Bartłomieja Topy zdradziła, że bezpłodność znacząco wpłynęła na jej samoocenę i negatywnie wpływała na kondycję emocjonalną:

Czułam się gorsza. Był moment, że nie mogłam patrzeć na kobiety w ciąży, na małe dzieci. Chodziłam po sklepach i wybierałam ubranka.

W lutym 2020 roku Bartłomiej Topa udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o swojej relacji z córkami partnerki. Aktor podkreślił, że tworzenie więzi to proces, który wymaga czasu:

Jesteśmy obok siebie, obserwujemy się, stajemy się dla siebie nawzajem kimś ważnym, a ja na nowo definiuję swoją rolę. Dużo rozmawiamy, dzielimy się codziennością, wrażeniami z przeżywanych chwil. Starsza jeździ konno, młodsza ma mnóstwo energii i pomysłów - ten nowy dla mnie świat tętni realnym życiem.

Zobacz też: Bartłomiej Topa o nowej rodzinie i relacjach z pasierbicami: Na nowo definiuję swoją rolę. Ma kontakt z synem?

Bartosz Topa w roli ojca zadebiutował ponad 17 lat temu. Jego syn Antek to owoc małżeństwa z Agatą Rogalską.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.