Bartłomiej Topa zabrał swoją partnerkę na czerwony dywan. Taki widok to prawdziwa rzadkość, ale ścianki chyba nie są dla niej

Bartłomiej Topa zabrał swoją ukochaną na premierę filmu. Tajemnicza piękność u boku aktora pojawia się bardzo sporadycznie i na pierwszy rzut oka widać, że czerwony dywan to nie do końca jej klimaty. Wyglądała na nieco speszoną. Zobaczcie zresztą sami.

Bartłomiej Topa robi wszystko, aby media o jego życiu prywatnym wiedziały jak najmniej. Aktor niechętnie zwierza się w wywiadach ze swoich osobistych rozterek, równie rzadko pojawia się ze swoją partnerką publicznie. Tym razem zrobił wyjątek i pojawił się wraz z nową dziewczyną na premierze filmu "Żelazny most".

Bartłomiej Topa z partnerką na premierze

Najbardziej medialnym związkiem Bartłomieja Topy był ten z Magdaleną Popławską, jednak nie przetrwał próby czasu i w 2013 roku para rozstała się. Aktor znalazł pocieszenie u boku o 20 lat młodszej od siebie Anny Terpiłowskiej. Niestety znów się nie udało. Od jakiegoś czasu Bartłomiej Topa znów jest zakochany. Ze swoją nową partnerką zadebiutował latem tego roku, podczas jednej z premier. Kim jest miłość Bartłomieja Topy? Sami zainteresowani nie dzielą się z mediami swoim szczęściem, a uczucie wolą pielęgnować z dala od blasków fleszy. Nie wiadomo nawet, czym zajmuje się wybranka aktora. 

Bartłomiej Topa pojawił się z nową dziewczyną na premierze filmu "Żelazny most". Na tę okazję wybrał klasyczny garnitur, a jego partnerka ubrała się w ciemno-różową, luźną sukienkę do kostek, do której dobrała beżowe czółenka i różową torebkę. Partnerka Bartłomieja Topy wyglądała naprawdę dobrze, jednak próżno było szukać na jej twarzy uśmiechu. Chyba ścianki nie są dla niej. 

W polskim show-biznesie nie brakowało kontrowersyjnych związków gwiazd. Pamiętacie je?

Zobacz wideo

RG