Ewa Minge pokazała zdjęcia młodszego syna. Gaspar wyrósł na niezłe ciacho! "Duma mnie rozpiera"

Ewa Minge wstawiła na Instagrama zdjęcia swojego syna, który obronił właśnie pracę dyplomową. "Był i jest moim wielkim darem od Boga" - przyznała projektantka w poruszającym wpisie.

Ewa Minge chętnie porusza na swoim instagramowym profilu ważne społecznie kwestie. Projektantka mody krytycznie wypowiadała się między innymi na temat bezrefleksyjnej pogoni za idealną sylwetką oraz wyśmiewała bieliznę powiększającą pośladki. Minge wielokrotnie podkreślała, że największą wartość stanowi dla niej nie majątek czy perfekcyjny wizerunek, a rodzina. Projektantka jest matką dwóch dorosłych synów: 29-letniego Oskara oraz 25-letniego Gaspara. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciami młodszej latorośli i uczciła w ten sposób jego sukces.

Zobacz też: Ewa Minge walczy z kultem ciała: "Czy w naszym życiowym lustrze tylko wygina się d**a? Żadnych walorów pracy mózgu?"

Ewa Minge pokazała zdjęcia młodszego syna

Minge zamieściła w Internecie zdjęcia Gaspara, które pokazują jak jej syn z małego chłopca stał się dorosłym mężczyzną. 25-latek obronił właśnie pracę magisterską, co stało się dla jego mamy okazją do wzruszających podsumowań i wspomnień:

Kiedy się urodził, prawie nie sypiał. Tak zapamiętałam głównie ten okres. Później - jak to z dziećmi - mnóstwo pracy i miłości, złości i radości, bo żadna z nas święta nie jest i dziecko poza byciem cudem, strasznie cuduje także w swoim życiu. Był i jest jednak moim wielkim darem od Boga - czytamy w instagramowym wpisie Minge.

Syn Ewy MingeSyn Ewy Minge Instagram/eva_minge

Projektantka zdradziła, że jej młodszy syn to uosobienie odwagi i moralności:

Łączy w sobie cechy pozornie sprzeczne, ale to one powodują, że jest człowiekiem wybitnym i wyjątkowym. Etyka i moralia nie z tej epoki, odwaga wojownika wschodu i takie umiejętności w sportach walki.
 

Gaspara, który obronił pracę dyplomową na najwyższą możliwą ocenę, łączy z matką szczególna więź:

Wczoraj obronił pracę dyplomową z psychologii na pięć z wyróżnieniem i z zaproszeniem do doktoratu. Kiedy mam zły dzień, natychmiast go wyłapuję i jest jedynym człowiekiem, który potrafi mnie [...] przeprowadzić przez nizinę i postawić ku słońcu […] Duma mnie rozpiera, popłynęły łzy wzruszenia i kolejne marzenie zaliczone - zachwycała się projektantka.

Zobacz też: Ewa Minge zrobiła sobie przerwę od negatywnych informacji i pochwaliła się figurą na Instagramie. Fanki zgodne: Zazdroszczę

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia syna Minge. Podobny do mamy?

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki