Natalia Szroeder spędziła weekend z rodzeństwem. Są muzykami, a jej siostra ma bliską relację z Quebo

Natalia Szroeder ma trójkę rodzeństwa. Teraz pokazała siostrę Michalinę i brata Stanisława. Nie tylko są do siebie podobni, ale i mają wspólne pasje!

Natalia Szroeder należy do grona tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Od ponad trzech lat związana jest z raperem Quebonafide, ale przez większość czasu ukrywała swój związek. Podobnie jest także z rodziną. Choć zdjęcia od czasu do czasu pojawiają się na Instagramie artystki, nadal niewiele wiadomo o jej najbliższych. Nic dziwnego, że jej ostatnie opublikowane zdjęcie, na którym pokazała rodzeństwo, zaskoczyło internautów. Natalia ma młodszą siostrę i dwóch braci.

Natalia Szroeder z rodzeństwem

Zdjęcie ukazało się na InstaStories artystki. Widzimy na nim, że Natalia weekend postanowiła spędzić w gronie najbliższymi. Na opublikowanej fotografii pozuje z siostrą Marceliną i bratem Stanisławem. Na pierwszy rzut oka widać spore podobieństwo.

Natalia Szroeder z rodzeństwemNatalia Szroeder z rodzeństwem Natalia Szroeder - Instagram

Okazuje się, że rodzeństwo Natalii również pasjonuje się muzyką (jak jej cała rodzina). Marcelina razem ze Stanisławem i Melchiorem (najmłodszym z rodzeństwa) tworzą zespół Rusland Trio. Z Instagrama nastolatki możemy także dowiedzieć się, że jest niezwykle barwną osobą, lubiącą kolorowe stroje i mocne makijaże. Co więcej, po jednym ze zdjęć, na którym Marcelina pozuje z Quebo wnioskujemy, że ma bardzo dobre relacje z ukochanym siostry.

 

Natomiast Sebastian Szroeder, podobnie jak siostry, pasjonuje się muzyką oraz piłką nożną. Na jego profilu znajdziemy zdjęcia z najlepszymi polskimi piłkarzami, takimi jak Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski czy Wojciech Szczęsny. Ponadto Staszek gra na gitarze i perkusji, a także bardzo często akompaniuje siostrze.

 
Zobacz wideo Natalia Szroeder odpowiada na pytania fanów
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.