Córka Pawła Kukiza odważnie wkracza do show-biznesu. Zaprojektowała kreację dla Michała Szpaka

Julia Kukiz to młoda projektantka, którą zaczynają doceniać gwiazdy rodzimego show-biznesu. Córka Pawła Kukiza zaczęła współpracować z Michałem Szpakiem.

Paweł Kukiz ma trzy córki, jednak te niechętnie pojawiają się w świecie mediów. Owszem, wypowiadały się publicznie podczas kampanii wyborczej ojca, jednak od tamtej pory na próżno szukać ich nowych aktywności medialnych. Nieco inaczej jest w przypadku najstarszej z nich - Julii. Ta niedawno skończyła 29 lat i wiemy, że podobnie jak znany tata, ma artystyczną duszę. Julia Kukiz jest początkującą projektantką mody, która ma na swoim koncie pierwsze sukcesy, a także współprace z gwiazdami, m.in. z Michałem Szpakiem. 

ZOBACZ TEŻ: Córka Kukiza wyszła za mąż. Jej siostra zdała relację z panieńskiego! Przygotowały dla Panny Młodej fajną niespodziankę [WIDEO]

Córka Pawła Kukiza współpracuje z Michałem Szpakiem

Julia Kukiz zajmuje się modą dopiero od trzech lat. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała, dlaczego właśnie ta dziedzina ją pasjonuje, o czym możecie przeczytać, klikając TUTAJ. Sama zainteresowana jest oczywiście aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chwali się swoimi nowymi projektami. Jak się okazuje, zdolna projektantka została doceniona przez Michała Szpaka, bowiem właśnie w kreacji jej projektu wystąpił podczas jednego z odcinków "The Voice of Poland". Na zamieszczonym Instastory widzimy wokalistę w scenicznym garniturze. Zobaczcie zresztą sami.

Michał SzpakMichał Szpak instagram.com@juliakukiz

Julia Kukiz ma już na swoim koncie pierwsze poważne sukcesy w branży. W 2019 roku została wyróżniona w finale Responsible Fashion Awards organizowanym przez LLP i MSKPU. Wzięła również udział w konkursie Fashion Designer Awards, a w lipcu miał miejsce jej pierwszy pokaz mody. Myślicie, że Julia ma szansę zrobić dużą karierę w rodzimym show-biznesie?

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak wbija szpilę TVP? Dodał bardzo wymowny wpis, a na ramówkę przemycił ważne przesłanie

Zobacz wideo Kojec dla Pawła Kukiza? Stefaniak: „Nie ma potrzeby, nie ma szans na koalicję z PiS”
Więcej o:
Copyright © Agora SA