Córka Kukiza wyszła za mąż. Jej siostra zdała relację z panieńskiego! Przygotowały dla Panny Młodej fajną niespodziankę [WIDEO]

Najstarsza córka Pawła Kukiza, Julia Kukiz, wyszła za mąż. Siostry i koleżanki zorganizowały jej już 6 tygodni temu wieczór panieński w SPA. Oj, działo się tam, działo!

Paweł Kukiz wydał córkę, Julię Kukiz, za mąż. Uroczystość odbyła się w w Namysłowie. Nim jednak najstarsza z córek polityka stanęła na ślubnym kobiercu, to wcześniej bawiła się na wieczorze panieńskim w SPA. Impreza została zorganizowana już 6 tygodni temu. 

Młodsza siostra panny młodej, Pola Kukiz, pochwaliła się na Instagramie nagraniem z tego szalonego dnia (możecie je obejrzeć w górnej części tego artykułu).

Julia Kukiz, córka Pawła Kukiza, była zaskoczona

Wieczór panieński był dla Julii Kukiz dużym zaskoczeniem. Jak widzimy na nagraniu, koleżanki zasłoniły jej oczy, by nie wiedziała, gdzie odbędzie się zabawa. 

Córka Pawła Kukiza na wieczorze panieńskimCórka Pawła Kukiza na wieczorze panieńskim Fot. polakukiz/Instagram

Córka Kukiza na wieczorze panieńskim

Później było już tylko lepiej. Dziewczyny grzały się w jacuzzi, piły szampana i zajadały się pysznościami. Na nagraniu widać też, że miały do swojej dyspozycji basen. Jak widać impreza była zamknięta i sporo się na niej działo.

Dziewczyny zaszalały, a organizacja takiej imprezy z pewnością nie była najtańsza.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.