Córka Pawła Kukiza wzięła ślub! Miała przepiękną suknię. A bukiet złapała jej młodsza siostra

Najstarsza córka Pawła Kukiza własnie wyszła za mąż. Uroczystość odbyła się w Namysłowie.

Paweł Kukiz ma trzy córki. Najstarszą z nich - 27-letnią Julię -  wydał właśnie za mąż. Ślub, jak podaje Fakt.pl, odbył się w minioną sobotę w Namysłowie. 

Panna młoda wyglądała przepięknie. Miała na sobie koronkową suknię z długim welonem. Na uroczystości pojawiło się wielu gości. 

Julia Kukiz wyszła za mąż

Nowy zięć Pawła Kukiza z pewnością nie miał lekko. W wywiadzie dla "DD TVNcórka Kukiza przyznała, że chłopcy, którzy pojawiali się w domu Kukizów bali się nieco polityka. 

Tata wydaje się dosyć straszny. A my to córeczki tatusia, każda z nas jest jego oczkiem w głowie. Dla chłopców to był dodatkowy stres, bo widzieli jeszcze tatę, który w bojówkach biega po scenie - wyznała Pola Kukiz.

Paweł Kukiz z rodzinąPaweł Kukiz z rodziną Wlodarski/REPORTER / REPORTER

Córka Pawła Kukiza pokazuje zdjęcia z panieńskiego 

Pola Kukiz, młodsza córka polityka i niegdyś muzyka, pochwaliła się na swoim Instagrame zdjęciami z wieczoru panieńskiego 27-letniej siostry.

Pola Kukiz aktywnie uczestniczyła też w przygotowaniach do tego wielkiego dnia. Pomagała między innymi w wyborze sukni ślubnej. 

 

Dziewczyna umieściła pokazała też zdjęcie w bikini. Z opisu wynika, że tak właśnie bawiła się na wieczorze panieńskim siostry. 

Typowa fota z panieńskiego - czytamy pod zdjęciem. 
 

Podczas zabawy, to właśnie ona złapała bukiet ślubny siostry (nagranie znajdziecie w górnej części artykułu). Jeśli wierzyć przesądom, to Paweł Kukiz już niebawem będzie musiał wyprawić jeszcze jedno wesele. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.