Anna Lewandowska zakończyła fit-wyzwanie. Nagrodziła w nim swoją koleżankę. "Pięknie wyrzeźbiłam ciało"

Anna Lewandowska przed ponad dwa miesiące intensywnie ćwiczyła ze swoimi fankami. Po zakończeniu challengu nagrodziła te najwytrwalsze. Wśród laureatek znalazła się znajoma Ani.

Anna Lewandowska to najpopularniejsza fit trenerka w Polsce. Jej instagramowy profil śledzi prawie trzy miliony obserwujących. Żona Roberta Lewandowskiego chętnie prezentuje w Internecie zdjęcia swojej sylwetki oraz daje rady osobom, które chcą popracować nad ciałem. Na instagramowej tablicy Ani nie brakuje także przepisów na zdrowe przekąski, koktajle warzywne oraz bezglutenowe makarony.

Zobacz też: Anna Lewandowska odpisała na komentarze dotyczące zdjęć zrobionych przez paparazzi. "Wakacje są od tego, żeby poluzować szelki"

W maju 2020 roku Anna i Robert Lewandowscy powitali na świecie drugie dziecko. Po urodzeniu Laury, trenerka szybko wróciła do pracy i postanowiła w równie ekspresowym tempie odzyskać sylwetkę sprzed ciąży. 32-latka wzięła udział w wyzwaniu "Fighter Challenge", do którego zachęciła także swoje obserwatorki. Trenerka przez 72 dni prowadziła na kanałach social media live'y z ćwiczeniami, a także zachęcała do diety, prezentując na Instagramie fit przepisy.

Kilka dni temu ponad dwumiesięczne wyzwanie dobiegło końca, a Lewandowska postanowiła nagrodzić najbardziej niezłomne uczestniczki. Ogłosiła konkurs, w którym doceniła aż 19. metamorfoz:

Wszystko, co sprawia, że czujecie się ze sobą dobrze - powinno być Waszą siłą. Dziewczyny! W tym wyzwaniu, każda z Was wygrała! Tak pisałyście i ja też tak czuję - przyznała w poście z wynikami konkursu.

Główną nagrodą w konkursie był udział w obozie treningowym Lewandowskiej oraz metamorfoza i sesja zdjęciowa z jej beauty teamem. Szczęśliwcy z pozostałych miejsc na podium wygrali bilet na Camp by Ann. Nagrodą pocieszenia dla wyróżnionych były vouchery, bluzy, zestawy zdrowych boxów oraz roczny dostęp do treningowo-dietowej aplikacji Ani.

Wśród laureatek znalazła się koleżanka i współpracowniczka Lewandowskiej. Katarzyna Burzyńska przeprowadza wywiady, które lądują na stronie parentingowej mamy małej Klary. 36-latka przeszła niesamowitą metamorfozę, którą pochwaliła się na swoim instagramowym profilu:

Ćwiczyłam codziennie (z drobniutkimi szybko nadrobionymi wyjątkami), ćwiczyłam całe wakacje. Aniu, byłaś ze mną cały ten czas. [...] Pięknie wyrzeźbiłam swoje ciało. Jest super! - napisała Burzyńska na Instagramie.
 

Zobaczcie jej przemianę. Drugie miejsce w konkursie zasłużone?

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą