Olga Frycz wrzuciła na Instagram dużo zdjęć pokoju córki. Jest piękny! Helenka ma w nim ulubione miejsce

Olga Frycz pokazała na Instagramie dużo zdjęć pokoju córki Helenki. Przy okazji zdradziła, jaka jest ulubiona zabawka jej dwuletniej pociechy.

Olga Frycz jest mamą dwuletniej Helenki. Gdy jej córka przyszła na świat, ona założyła drugie konto na Instagramie "to ja mama", na którym porusza tematy związane z macierzyństwem. To właśnie tam można zobaczyć najwięcej zdjęć jej córki. Teraz Olga Frycz pokazała pokój Helenki.

Zobacz: Olga Frycz zaprosiła internautów do salonu. Jej córka ma tam zjeżdżalnię. "Ekstra!"

Zobacz wideo Olga Frycz urządziła urodziny swojej córeczce. Maja Bohosiewicz była pod wrażeniem!

Olga Frycz pokazała pokój córki

W najnowszym poście na Instagramie aktorka postanowiła zarówno zaprezentować pokój Helenki, jak i napisać o jej ulubionych zabawkach. Okazuje się, że ostatnio największe zainteresowanie dwulatki budzi kuchnia! Oczywiście specjalna, drewniana, przeznaczona do zabawy dla dzieci. 

Zdecydowanie numerem jeden jest u nas kuchnia, którą Helena bawi się wciąż z takim samym zaangażowaniem jak pół roku temu. W swojej kuchni przyrządza przyjęcia dla lalek oraz robi najlepszą jajecznicę z klockami i jabłkami i piecze najpyszniejsze ciasta z cebuli i szyszek - napisała Olga Frycz.

Miejsce, w którym stoi kuchenka, na tyle przyciąga uwagę Helenki, że dziewczynka bawi się nią sama, angażując jedynie swoje lalki. Wtedy Olga Frycz może zająć się swoimi sprawami.

 

Faktycznie, na zdjęciach opublikowanych przez Olgę można zobaczyć drewnianą kuchenkę, ale nie tylko ona zwraca uwagę. My patrzymy również na piękną tapetę w uroczy wzór zwierzątek i drzew. Pokój Heleny został urządzony z naturalnych kolorach. Dominuje drewno, beże i brązy. Fankom spodobał się także dywan. Okazuje się, że aktorka kupiła go w Zarze. A wam podoba się pokój Helenki?

Przeczytaj też: Olga Frycz odpisała wścibskiej internautce. Poszło o opiekę nad dzieckiem i byłego partnera

Więcej o: