Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński świętują 15. rocznicę serialu "Magda M.". Zrobili sobie specjalną sesję zdjęciową

Dokładnie 15 lat temu widzowie mogli zobaczyć pierwszy odcinek serialu "Magda M.". Teraz Joanna Brodzik świętuje rocznicę produkcji, publikując zdjęcie z Pawłem Małaszyńskim. Bardzo się zmienili?

Kultowy serial "Magda M." zadebiutował w 2005 roku. W rolę głównych bohaterów wcielili się Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński. Produkcja zdobyła ogromną popularność, a po jej zakończeniu widzowie chętnie wracali do powtórek. Teraz Joanna Brodzik świętowała emisję pierwszego odcinka serialu. Z tej okazji opublikowała zdjęcie z Pawłem Małaszyńskim.

Joann Brodzik i Paweł Małaszyński świętują rocznicę serialu "Magda M."

Zdjęcie ukazało się na profilu instagramowym aktorki. Widzimy na nim serialową Magdę Miłowicz w objęciach ukochanego Piotra Korzeckiego, który podarował jej bukiet tulipanów. Jednak największą uwagę zwraca opis zdjęcia. 

Dziś mija 15 lat od emisji pierwszego odcinka Magdy M. Ciepłe światełko w oczach? Wciąż się tli (a my wciąż najserdeczniej się nie lubimy). Słoneczniki by @pawelmalaszynski. Casablanki nie znalazł, ale szukał i to się liczy. A lodów i popcornu nie zjedliśmy, bo to się je na smutno, a smutno zdecydowanie nie było! K. i A. Dziękuję za organizację i udostępnienie wanny do sesji foto. PS. Pozdrowienia dla ekipy i sympatyków serialu Magda M - czytamy w opisie pod zdjęciem.
 

Ostatnio stacja TVN postanowiła kontynuować już dwa dawne seriale. Jednym jest "Brzydula", drugim "Usta Usta". Może i przyjdzie czas na "Magdę M"? Fani nie mieliby nic przeciwko.

Jak miło znów widzieć Was razem!
Powinno teraz być "Magda M. 15 lat później".
Nic się nie zmieniliście - komentują fani.

Joanna Brodzik postanowiła również wyjaśnić żart, który dotyczył "nielubienia się". 

Wczoraj mieliśmy możliwość świętowania rocznicy premiery serialu, w którym mieliśmy przyjemność wykreować rolę: Piotra i Magdy. Lubimy się! Szanujemy Się. Nawzajem. Możemy sobie pozwolić na dystans i poczucie humoru. A to jest bezcenne... -napisała.
 

Po zakończeniu emisji serialu produkcja miała pomysł nagrania filmu razem z tytułową Magdą Miłowicz i Piotrem Korzeckim. Niestety, choć pomysł był dobry, film nigdy nie powstał.

Zobacz wideo Seriale, które na zawsze zmieniły telewizję