Żona Dr. Dre wniosła do sądu pozew rozwodowy, a teraz domaga się fortuny. Raper będzie walczył o swoje pieniądze

Dr. Dre i Nicole Young toczą w sądzie batalię o alimenty. Pojawiły się oskarżenia, a raper zaprzecza.

Dr. Dre i Nicole Young wzięli ślub w 1996 roku. Para doczekała się dwójki dzieci, jednak po wielu latach małżeństwa żona rapera zdecydowała się na wniesienie pozwu rozwodowego. Teraz próbuje wywalczyć alimenty i oczekuje naprawdę sporej sumy. Jak twierdzi, większości majątku szacowanego na 800 milionów dolarów Dr. Dre dorobił się w czasie związku z nią.

Przypomnijmy, że córka Dr. Dre i Nicole Young, Truly Young, ma 19 lat, a syn, Truice Young, to 23-latek.

Dr. Dre zapłaci ex żonie grube miliony?

Ostatnio w zagranicznych mediach głośno jest na temat rozstania słynnego rapera i Nicole Young, których podzieliły "różnice nie do pogodzenia". Niedawno do sądu trafiły papiery rozwodowe, a teraz na jaw wyszły kwoty, których partnerka żąda w postaci alimentów. Zażyczyła sobie bowiem aż 2 milionów miesięcznie. Ponadto ubiega się o część majątku muzyka i chce zwrotu kosztów sądowych w wysokości 5 mln dolarów.

Dr. Dre postanowił zawalczyć o pieniądze. Jak twierdzi, oboje świadomie podpisali intercyzę. Ta z kolei twierdzi, że podpisywała dokumenty pod przymusem, a muzyk lata temu podarł ich kopie.

Dwa lata po ślubie Andre przyznał, że strasznie się wstydził, że zmusił mnie do podpisania tych dokumentów. Na moich oczach podarł kilka kopii intercyzy. Od tego dnia było dla nas jasne, że intercyza nas nie obowiązuje - broni się Nicole we wniosku rozwodowym.

Raper zdaje się wszystkiemu zaprzeczać i zamierza do końca walczyć o pieniądze.Trudno stwierdzić, kto wygra spór i jak potoczą się dalsze losy słynnej pary. Jedno jest jednak pewne - tych dwoje nie będzie miało już raczej dobrych relacji.

Więcej o: