Są pierwsze zdjęcia Ozzy'ego Osbourne'a od czasu, kiedy wyznał, że choruje na Parkinsona. Jest nie do poznania

Paparazzi przyłapali Ozzy'ego Osbourne'a podczas przejażdżki samochodem. Muzyk nie wygląda najlepiej.

W styczniu tego roku na jaw wyszło, że legendarny muzyk Black Sabbath, Ozzy Osbourne, choruje na jedną z odmian Parkinsona. Gwiazdor nie mógł znieść, że media same doszukiwały się złych informacji z jego życia i przed kamerą postanowił opowiedzieć całą prawdę. Fani mocno przerazili się jego wyznaniem i życzyli mu dużo siły. Od tamtego czasu minęło prawie osiem miesięcy, podczas których muzyk był wręcz nieuchwytny dla paparazzi. Teraz udało im się go sfotografować podczas przejażdżki po Los Angeles z żoną. Bardzo się zmienił.

Zobacz wideo Stymulacja mózgu w walce z przewlekłym bólem i chorobą Parkinsona: zobacz fragment operacji

Ozzy Osbourne przyłapany przez paparazzi. Niestety, nie wygląda najlepiej

Ozzy był widziany w ostatnich dniach w towarzystwie swojej żony, Sharon Osbourne. Zdecydowanie większą uwagę przyciągał Ozzy, ponieważ to jego pierwsze zdjęcia od czasu, kiedy wyznał, że jest poważnie chory. Muzyk wprawdzie nie schudł zbyt mocno, ale ma zmęczone oczy i siwe włosy. Postanowił związać je w kucyk.

Ozzy OsbourneOzzy Osbourne East News

Musimy przyznać, że Ozzy'ego ciężko poznać. Choroba mocno go zmieniła i nie przypomina już tego mrocznego muzyka, który na scenie nigdy nie pokazywał swoich słabości. Wielokrotnie pojawiał się na uroczystych imprezach o lasce i w towarzystwie żony, gdzie razem wręczali muzyczne statuetki. Mamy nadzieję, że leczenie przyniesie efekty. Parkinsona zdiagnozowano u niego w lutym 2019 roku, a rok później z powodu złego stanu zdrowia odwołał koncerty.

ZOBACZ TEŻSharon Osbourne przemierza Los Angeles w towarzystwie najstarszej córki. Obie panie nie wyglądają na swój wiek