Sharon Osbourne przemierza Los Angeles w towarzystwie najstarszej córki. Obie panie nie wyglądają na swój wiek

Zanim Kardashianowie zaczęli kręcić rodzinny reality show, prym w tej dziedzinie wiódł inny klan. Mowa o Osbourne'ach. Program doczekał się czterech sezonów, a pierwszy z nich był najchętniej oglądaną produkcją w historii MTV.
Aimee Osbourne Aimee Osbourne East News

Aimee Osbourne - kto to taki?

Wspominany program przedstawiał codzienne życia muzyka heavy metalowego Ozzy'ego Osbourne'a oraz jego żony Sharon i dzieci: Jacka i Kelly. Osbourne'owie mają jeszcze jedną córkę, Aimee. Dziewczyna odmówiła jednak udziału w show i publicznie skrytykowała swoich rodziców za wybryki przed kamerami. Na większości rodzinnych zdjęć pokazanych w programie Aimee została zasłonięta.

Sharon Osbourne z córką Sharon Osbourne z córką FORUM

Wspólne zakupy

Wiele wskazuje na to, że po latach relacje między Sharon, a jej najstarszą córką wróciły do normy. Ostatnio panie zostały przyłapane przez paparazzi podczas wspólnego spaceru ulicami Los Angeles.

Sharon Osbourne Sharon Osbourne FORUM

Dobry humor

Paniom ewidentnie dopisywał humor. Wspólnego wypadu nie popsuła im nawet obecność paparazzich. Co ciekawe, na ich widok Sharon posłała im buziaka.

Sharon Osbourne z córką Sharon Osbourne z córką East News

Piękności

67-letnia Sharon Osbourne nie kryje się z tym, że kocha medycynę estetyczną. W jej przypadku nie można jeszcze mówić o przesadzie, jednak gwiazda wygląda zdecydowanie "za młodo" jak na swój wiek. Aimee z kolei stawia na naturalność. Nawet podczas wyjścia z mamą spacerowała w delikatnym makijażu. Aż trudno uwierzyć, że celebrytka skończy w tym roku 37 lat. Dzięki temu, że stroni od zbędnych zabiegów, jej skóra wygląda młodziej i zdrowiej.

Aimee Osbourne Aimee Osbourne East News

Kariera Aimee

Na początku lat 90. kilkuletnia Aimme Osbourne wystąpiła w kilku filmach dokumentalnych opowiadających o karierze muzycznej jej ojca, a także w "The Howard Stern Show". Przełom w karierze dziewczyny nastąpił w 2003 roku, kiedy to dołączyła do obsady serialu "Wuthering Heights". Produkcja nie spotkała się jednak z entuzjazmem krytyków. Później można było usłyszeć ją w animowanym filmie "Listonosz Pat".

Kilka lat temu Aimee zaczęła nagrywać piosenki pod pseudonimem ARO (jej inicjały). Nie poszła jednak w ślady ojca i zamiast heavy metalu tworzyła popowe kompozycje inspirowane twórczością między innymi Kate Bush.

Aimee Osbourne Aimee Osbourne East News

Podobieństwo

Do kogo bardziej podobna jest Aimee? Do mamy, czy do taty?

Więcej o: