Gwiazdor disco polo zaśpiewał ze swoją babcią na weselu. Rozbrajające wideo podbija sieć

Luka Rosi, czyli Łukasz Rosiński i jego partnerka Karolina Olszewska pod koniec lipca wzięli ślub. Okazuje się, że gwiazdor disco polo zaśpiewał na weselu ze swoją babcią!

Łukasz Rosiński występujący pod pseudonimem Luka Rosi zdobył popularność dzięki hitom: "A ty bądź", "Na niebiesko" czy "Winogrona", które wykonał w duecie z Marcinem Millerem. 28-latek i jego ukochana, 22-letnia fotomodelka Karolina Olszewska postanowili zalegalizować swój związek. Fani muzyka dobrze znają partnerkę Rosińskiego, dziewczyna wielokrotnie występowała w teledyskach wokalisty. Para stanęła na ślubnym kobiercu pod koniec lipca. Miesiąc po ślubie w sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie z imprezy weselnej.

ZOBACZ TAKŻE: Popularny muzyk disco polo został ojcem. Zdradził imię malucha. Nie było jednak lekko podczas porodu

Luka Rosi zaśpiewał ze swoją babcią

Muzyk i jego wybranka podzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami z dnia ślubu. Łukasz nie krył radości, że poślubił swoją wieloletnią partnerkę. Na Instagramie podzielił się wspólnym zdjęciem po ceremonii zaślubin.

 

Para młoda i ich goście udali się na salę w Zielonkach koło Warszawy, aby uczcić zawarcie związku małżeńskiego. Podczas zabawy Pan Młody dał specjalny koncert. Podczas wykonywania utworu zespołu Boys "Wolność" Łukaszowi towarzyszyła jego babcia!

 

Na nagraniu można zauważyć, że Luka Rosi był w swoim żywiole. Goście młodej pary świetnie się bawili. 

Ostatnio na ślubnym kobiercu stanął również lider zespołu Shantel, Konrad Kulczyński. Wokalista i jego wybranka postawili na elegancką ceremonię w plenerze

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Sprawdź: Tomasz Kammel o spięciu z managerem zespołu disco-polo podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej. ''Ja o tobie porozmawiam z zarządem''

Więcej o: