Znany wokalista disco polo wziął ślub. Postawił na ceremonię w plenerze. "Pięknie wyglądacie"

Konrad Kulczyński powiedział sakramentalne "tak". Jego wybranką jest piękna Monika. Ślub mieli jak z bajki.

Konrad Kulczyński, lider zespołu Shantel, który zasłynął z takich utworów jak "Tylko dla Ciebie" czy "Ze mną chodź", od kilku dni jest szczęśliwym mężem. Jego żoną została ukochana Monika, która także cieszy się niemałą sławą. Kobieta bardzo aktywnie prowadzi konto na Instagramie, a obecnie obserwuje ją prawie 30 tys. internautów. Teraz gwiazdorskie małżeństwo pochwaliło się zdjęciami ze ślubu. Wyglądali wspaniale.

ZOBACZ TAKŻE: Zofia Zborowska wspomina ślub. Ojciec odprowadził ją do ołtarza w rytm muzyki z "Króla Lwa": Płaczę za każdym razem

Wokalista zespołu disco polo wziął ślub

Zdjęcia z ceremonii pojawiły się zarówno na Instagramie Konrada, jak i Moniki. Para zdecydowała się na ceremonię w plenerze w modnym, rustykalnym stylu. Panna młoda miała delikatną suknię z tiulu, zdobioną drobnymi kropeczkami. Całość kreacji dopełniła romantyczną fryzurą z wplecionymi kwiatami podobnymi do tych z bukietu. Pan młody natomiast postawił na klasykę, czyli czarny smoking.

 

Internauci licznie skomentowali ślubne fotografie. Wszyscy składają życzenia młodej parze i są zachwyceni wyglądem małżonków.

Pięknie dużo miłości szczęścia.
Gratulacje dla Was. Pięknie wyglądacie!
Kochani gratulacje! Jeszcze więcej szczęścia - piszą internauci.

Co ciekawe, para wspólnie wychowuję córkę Kaję, która także towarzyszyła rodzicom w tym wyjątkowym i ważnym dniu. Podobnie jak mama, także miała białą sukienkę z tiulu. W końcu mama i córka uwielbiają ubierać się podobnie - o czym świadczą zdjęcia na Instagramie Moniki.

 

My dołączamy się do pięknych słów i życzymy młodej parze wszystkiego, co najlepsze!

Zobacz wideo Najgorętsze śluby polskich gwiazd
Więcej o: