Katarzyna Pakosińska świętuje rocznicę ślubu. Wyznała miłość mężowi i dodała zdjęcia z ceremonii

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili tworzą szczęśliwe małżeństwo od trzech lat. Ostatnio para świętowała "skórzaną" rocznicę ślubu, a z tej okazji aktorka podzieliła się zdjęciami z ceremonii.

Katarzyna Pakosińska odnalazła szczęście u boku gruzińskiego dziennikarza Iraklia Basilaszwiliego. Poznali się w 2008 roku, gdy aktorka kręciła film dokumentalny "Tańcząca Gruzja". Para trzy lata temu postanowiła zalegalizować swój związek w Gruzji, a z okazji rocznicy ślubu aktorka podzieliła się zdjęciami z mężem. 

ZOBACZ: Katarzyna Pakosińska opowiedziała o małżeństwie z Gruzinem. Aktorka ma swoje sposoby na rozwiązywanie konfliktów

Katarzyna Pakosińska świętuje rocznicę ślubu

Katarzyna Pakosińska wyszła za mąż w sierpniu 2017 roku, w zabytkowej katedrze wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Chociaż starała się swój ślub utrzymać w tajemnicy, to ceremonia została przypadkowo nagrana przez polskich turystów w Mcchecie, a wideo obiegło internet.

Aktorka z okazji trzeciej rocznicy ślubu podzieliła się zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Publikację opatrzyła cytatem o miłości. 

 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy, a fani składali parze życzenia z okazji ich święta. 

Radości i wzajemnego szacunku. Miłości i zrozumienia. Uśmiechu i pogody ducha oraz wzajemnego wsparcia.
Wszystkiego dobrego do końca życia i jeden dzień dłużej. Najlepszego!
Och pamiętam panią na lotnisku, żegnającą swoich przyjaciół, wracających do Polski. Wracaliśmy tym samym, opóźnionym lotem ze wspaniałych wakacji w Gruzji.... - pisali internauci.

Nie pozostaje nam nic innego tylko życzyć aktorce i jej ukochanemu dużo szczęścia i miłości!

ZOBACZ TEŻ: Pakosińska zdradziła, jak poznała przyszłego męża. Kiedy umierała, wbiegł do pokoju i zrobił jej reanimację. Historia jak z filmu!

Zobacz wideo Majdanowie świętują swoją rocznicę w Rzymie