Blanka i Baron znowu na wakacjach. Kierunek popularny, ale hotel... Sprawdziliśmy ceny za te cuda. Nawet 10 tys. złotych za dobę!

Blanka i Baron uwielbiają spędzać ze sobą czas i chętnie wspólnie podróżują. Tym razem wybrali się do Grecji, gdzie otaczają się luksusem.

Blanka Lipińska i Aleksander Baron są ze sobą od ponad pół roku, a media nie przestają rozpisywać się o ich związku. Para spędza ze sobą dosłownie każdą wolną chwilę, a w relacji tych dwojga nie brakuje wzajemnego wsparcia. Niedawno pisaliśmy o tym, że Baron przegląda instagramowy profil Blanki nawet w przerwach na planie "The Voice of Poland", gdzie zresztą ukochana chętnie go odwiedza, co świadczy o tym, że oboje zdecydowanie nie widzą poza sobą świata. 

Blanka i Baron spędzają cudowne chwile w Grecji

Zarówno Blanka, jak i Baron są aktywni w mediach społecznościowych i chętnie dzielą się z obserwatorami swoimi przeżyciami. Największym powodzeniem cieszą się oczywiście zdjęcia i nagrania z luksusowych podróży, którymi para regularnie raczy swoich obserwatorów. Niedawno Blania i Baruś wybrali się do Grecji, gdzie odpoczywają w jednym z luksusowych hoteli. Fotorelację z wyprawy możecie zobaczyć w naszej galerii poniżej.

Jak wynika ze znaczników przy zdjęciach, zakochani przebywają właśnie w hotelu Stella Island Luxury Resort & Spa (Adults Only) w dzielnicy Analipsi. Wśród hotelowych atrakcji nie brakuje oczywiście spa z rozmaitymi usługami, centrum fitness, kortu tenisowego oraz basenu w kształcie laguny. Niemałe wrażenie robi także restauracja z widokiem na basen i rozciągający się nad wodą drewniany basen, gdzie najczęściej serwuje się specjały kuchni śródziemnomorskiej i kreteńskiej. Na terenie obiektu znajduje się również bar oferujący orzeźwiające napoje i lekkie przekąski. 

Za dobę wśród takich przyjemności w budgalowie typu Grand z wanną z hydromasażem dwie osoby dorosłe muszą zapłacić ponad pięć tysięcy, jednak ceny wahają się w zależności od wybranego pokoju.

Więcej o: