Gwiazda serialu "Stranger Things" dorabia w restauracji. Fani poznają aktora nawet w maseczce

Gaten Matarazzo postanowił wykorzystać przymusowe wakacje spowodowane pandemią i wziąć się do pracy. Aktor dorabia w restauracji.

"Stranger Things" to jedna z najbardziej znanych i popularnych produkcji Nefliksa. Dostępne są trzy sezony, a prace nad czwartym miały rozpocząć się wiosną. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany i produkcja zdecydowała przesunąć nagrania na kolejne miesiące (na razie nie wiadomo, kiedy ponownie się rozpoczną).Gaten Matarazzo przerwę w pracy postanowił dobrze wykorzystać.  Aktor znany z roli Dustina zdecydował się podjąć wakacyjną pracę. Teraz zajmuje się dostawą jedzenia. 

Aktor z serialu "Stranger Things" pracuje w restauracji

17-letni Gaten Matarazzo występował w wielu produkcjach, co oznaczać by mogło, że z pewnością ma spore oszczędności. Mimo to nie chciał bezczynnie siedzieć i poszedł w ślady rówieśników, którzy zdobyli wakacyjną pracę. Gaten zatrudnił się jako dostawca jedzenia w restauracji Long Beach Island w stanie New Jersey. Razem z nim pracują członkowie jego rodziny

Jak podaje portal Hollywood Reporter, choć Gaten w pracy ma obowiązkową maseczkę i czapkę, to i tak jest rozpoznawany przez fanów serialu. Wielokrotnie był proszony o autograf.

Młodemu aktorowi największą sławę przyniosła rola w serialu "Stranger Things" , ale to niejedyna znana produkcja z jego udziałem. Aktor występował także na Broadwayu w "Nędznikach" i udzielił głosu postaci z bajki "Angry Birds 2". 

Według portalu Filmweb Gaten jest jednym z najlepiej ocenianych aktorów w serialu "Stranger Things". Tuż przed nim znajduje się Millie Bobby Brown, która wcieliła się w postać Jedenastki.

Zobacz wideo "Stranger Things 4" - ON żyje! Jest zapowiedź nowego sezonu