Anna Lewandowska zaprezentowała się w odważnej stylizacji na planie "Top Model". Odsłoniła umięśniony brzuch. "Boska"

Anna Lewandowska ma za sobą kolejne wzywanie. Tym razem nie chodzi jednak o wyzwanie treningowe. Gwiazda wzięła bowiem udział w nagraniach do nowego sezonu "Top Model".

Już jesienią zobaczymy kolejny sezon "Top Model", nad którym teraz wytrwale pracuje cała ekipa. Można spodziewać się, że nowe odcinki show wzbudzą niemałe zainteresowanie. Producenci doskonale dbają bowiem o podsycanie emocji. Najpierw mówiło się o konflikcie Karoliny Pisarek z Joanną Krupą, a teraz okazuje się, że w jednym z odcinków zobaczymy Annę Lewandowską.

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała specjalne pomieszczenie, w którym się relaksuje. Ogromne okna i jasne pufy. Totalny chill

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą. Przy okazji pokazała tatuaż

Anna Lewandowska w "Top Model"

Trenerka pochwaliła się właśnie na Instagramie, że brała udział w nagraniach do programu. Na swój profil wrzuciła zdjęcie, na którym zaprezentowała stylizację z show. Anna Lewandowska miała na sobie niebieski top, wyglądający jak biustonosz, marynarkę i luźne spodnie. Uwagę zwraca przede wszystkim jej bardzo umięśniony brzuch. Widać, że trenerka wróciła już do formy po urodzeniu Laury.

Anna Lewandowska nie zdradziła, co dokładnie robiła na planie "Top Model". Napisała jedynie:

Super dzień z pozytywną ekipą "Top Model". Dziękuję za miłe doświadczenie.
 

Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło lawiny komentarzy. Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena, dodała emotki płomieni, podobnie jak Paulina Krupińska, która uzupełniła swój wpis krótkim "Wow". Agnieszka Sienkiewicz napisała natomiast:

Boska!
Wyglądasz pięknie Aniu.
Normalnie wow. Pięknie jak zawsze.
Zawsze z klasą - komentowali fani.

Być może Anna Lewandowska w "Top Model" czuwała nad sportowymi zdjęciami uczestników, a może dawała im żywieniowe oraz treningowe porady? Z pewnością niedługo się przekonamy.