Anna Lewandowska pokazała specjalne pomieszczenie, w którym się relaksuje. Ogromne okna i jasne pufy. Totalny chill

Anna Lewandowska chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Nie stroni także od pokazywania wnętrza swojego domu w Monachium. Tym razem jednak zaskoczyła wszystkich i zaprezentowała pokój do wypoczynku.

Anna Lewandowska cieszy się dużą popularnością i jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Oprócz zdrowych przepisów kulinarnych, reklam cateringu dietetycznego i kolejnych wyzwań treningowych, na jej profilu można doszukać się także odrobiny prywatności. Trenerka nie tylko chętnie publikuje zdjęcia z bliskimi, ale zdarza jej się także zaprezentować wygląd willi w Monachium. Tym razem mieliśmy jednak okazję oglądać całkiem nowe pomieszczenie, w którym odpoczywają Lewandowscy. 

Anna Lewandowska pokazała pokój, w którym się relaksuje

Na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie pokoju przeznaczonego do wypoczynku znajdującego się w domu w Monachium. To właśnie tam słynna trenerka spędziła czas podczas leniwej niedzieli.

Jak tam u Was? Leniwa niedziela? U mnie tak! - napisała pod postem "Lewa".

Musimy przyznać, że w tym pomieszczeniu aż chce się odpoczywać. To doskonałe miejsce na regenerację po treningu i nie tylko. W pokoju nie brakuje dużych okien z ciemnymi żaluzjami. Meble utrzymane są w jasnych barwach - widzimy fotel i pufę. Podłoga ma kolor jasnego drewna. Pojawił się oczywiście stolik, na którym można postawić filiżankę kawy, czy położyć ulubioną książkę.

 

Wystrój wnętrza przypadł do gustu internautom, którzy licznie komplementowali miejsce wypoczynku Lewandowskich. 

Fajny klimacik.
To zdjęcie wygląda jak oferta z katalogu sklepu meblowego.
Piękne wnętrze - czytamy pod postem "Lewej.

Oczywiście zgadzamy się z obserwatorami, a także życzymy udanego odpoczynku.