Anna Lewandowska po wizycie u fryzjera. Ale efekt! Fani zwrócili uwagę na jej plecy i tatuaż pod piersią. "Rakieta"

Anna Lewandowska odwiedziła ulubionego fryzjera, a efektami wizyty pochwaliła się na Instagramie. Spójrzcie jednak na wysportowane plecy trenerki!

Anna Lewandowska jest ostatnio bardzo zajęta. W końcu niedawno powitała na świecie swoją drugą córeczkę. Jednak kto jak kto, ale "Lewa" jest mistrzynią w organizacji czasu. Każdego dnia przygotowuje dla fanów zdrowy jadłospis w związku z wyzwaniem #fighterchallenge, a także prowadzi treningi na żywo. Jednak w tym całym zamieszaniu trenerka znajduje chwile tylko dla siebie. Wykorzystała ten moment na zadbanie o fryzurę.

Zobacz wideo Lewandowska tak prezentowała się po wizycie u fryzjera

Anna Lewandowska po wizycie u fryzjera

Żona najbardziej znanego polskiego piłkarza wybrała się do warszawskiego salonu fryzjerskiego, aby nieco odświeżyć swoją fryzurę. Na Instagramie pokazała krótki filmik, na którym jej gęste włosy falują i wyglądają na bardzo zadbane.

 

Internauci byli zachwyceni kondycją włosów Lewandowskiej. Jedna z fanek zapytała nawet, czy Ania zdecydowała się je zagęścić.

Masz zagęszczone włosy?
Nie - odpowiedziała krótko "Lewa".
To jestem pod wrażeniem - brzmiała odpowiedź obserwatorki.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska podzieliła się osobistym zdjęciem. Karmi Laurę piersią i namawia do tego inne mamy. "To zdrowie dla naszych dzieci"

Inni za to zwrócili uwagę na umięśnione plecy trenerki.

Włosy włosami, ale jakie plecy.
Włosy Ania masz zawsze MEGA piękne, ale Ty Ania. Kurde, RAKIETA. No, a te Twoje plecy...
Piękne wysportowane plecy, włosy zdrowe w fajnym kolorze - pisali.

Jednak to nie wszystko. Pojawiły się też pytania o tatuaż, który znajduje się pod prawą piersią Ani.

Yyy, czy ja widzę tatuaż pod piersią?

Jeśli nie wiedzieliście, to Lewandowska rzeczywiście ma tatuaż. Zrobiła go już kilka lat temu i jest to napis „Never give up” („Nidy się nie poddawaj”).

Więcej o: