Maciej Zień niespodziewanie pokazał suknię ślubną Marii Dębskiej. Taką samą miała już kiedyś jedna z WAGs! "Przepiękniutka"

Maria Dębska i Marcin Bosak wzięli ślub. Właśnie wyciekło zdjęcie aktorki w sukni ślubnej. Zaprojektował ją Maciej Zień.

Kilka dni temu okazało się, że Marcin Bosak zrezygnował z udziału w przesuniętym na jesień "Tańcu z Gwiazdami", ponieważ przygotowuje się do ślubu. Aktor chciał, by ceremonia była zaplanowana na tip top i ani myśli zaprzątać sobie głowy innymi sprawami. Wybranką jego serca okazała się być koleżanka po fachu, Maria Dębska, która w sukni ślubnej wyglądała zjawiskowo. Skąd to wiemy? Maciej Zień pokazał projekt kreacji na panny młodej.

POLECAMYMarcin Bosak i Maria Dębska już po ślubie! Na uroczystości pojawił się tłum gwiazd, a panna młoda zachwyciła suknią

Zobacz wideo Maria Dębska: "Ślub będzie, ale nie w Toskanii"

Maciej Zień pokazał Marię Dębską w sukni ślubnej. Kojarzymy ten projekt

Na Instagramie jednego z najpopularniejszych polskich projektantów pojawiły się w poniedziałek dwa nowe posty. Główną gwiazdą na nich jest Marysia Dębska, która paraduje bo butiku zaprzyjaźnionego designera w bielutkiej sukni ślubnej.

Przez ostatnie kilka miesięcy pracowaliśmy nad wyjątkową suknią ślubną dla pięknej, młodej i jakże utalentowanej aktorki, Marysi Dębskiej - napisał Zień.

Pod zdjęciem nie zabrakło mnóstwa komplementów.

Mój ukochany model! Piękna panna młoda.
Suknia ikona - najpiękniejsza!
Boska i wyjątkowa.
 

Projekt jest naprawdę śliczny, ale czy jego stworzenie wymagało tyle czasu? W niemalże (o ile nie w stu procentach) identycznej sukni sakramentalne "tak" przysięgała Robertowi Lewandowskiemu Anna.

Robert Lewandowski i Anna StachurskaRobert Lewandowski i Anna Stachurska Kapif

Cena takiej kreacji oscyluje wokół 13 tysięcy złotych.

ZOBACZ TEŻ: Maria Dębska opublikowała szokujący wpis. Opowiedziała o seksizmie w branży filmowej. "Fajnie jej tam skacze"