Marcin Bosak i Maria Dębska już po ślubie! Na uroczystości pojawił się tłum gwiazd, a panna młoda zachwyciła suknią

Marcin Bosak i Maria Dębska powiedzieli sobie sakramentalne "tak"! Na uroczystości ślubnej nie zabrakło gwiazd show-biznesu. Zobaczcie, jak prezentowała się para młoda.

Marcin Bosak i Maria Dębska od lat tworzą zgraną parę. Poznali się w Teatrze Studio, w którym grali w jednym ze spektakli małżonków. Jak widać, teatralna wizja przełożyła się na rzeczywistość. Już kilka tygodni temu spekulowano, że aktorzy niedługo wezmą ślub, ponieważ właśnie z tego powodu Marcin miał zrezygnować z udziału w programie "Taniec z gwiazdami". Domysły okazały się prawdą! Bosak i Dębska pobrali się w minioną sobotę, przypieczętowując swoją miłość na oczach zaprzyjaźnionych gwiazd. Nie zabrakło między innymi Barbary Kurdej-Szatan, a suknia panny młodej zrobiła wrażenie na gościach. 

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub

15 sierpnia w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbyła się uroczystość zaślubin popularnych aktorów. Marcin i Maria przysięgali sobie miłość i wierność aż po grób na oczach wielu znanych ze świata show-biznesu postaci. Na ceremonii pojawiła się między innymi: ciężarna Barbara Kurdej-Szatan ze swoim mężem, Rafałem i córką czy Artur Żmijewski

Młoda para postawiła na bardzo elegancką i klasyczną stylizację. Marcin zaprezentował się w czarnym garniturze, natomiast jego ukochana zachwycała bielą kreacji i długim welonem. Maria miała romantycznie i luźno upięte włosy, a jej gorsetowa suknia zwracała uwagę oryginalnymi falbanami w kształcie tulipanów. 

A jak wyglądali goście? Basia i Rafał wybrali dość codzienne stroje. Ciężarna gwiazda pokazała się w długiej letniej sukience o jasnych kolorach, natomiast jej mąż postawił na niebieską koszulę i jeansy. Artur Żmijewski pomimo upałów założył elegancką marynarkę w kratę.

Zdjęcia z ceremonii można obejrzeć na stronie Faktu.

Zobacz wideo Najdroższe śluby celebrytów!