Nieznana historia z życia Agaty Dudy. Wtrąciła się w rozmowę męża z Brudzińskim. "Pozwalasz się bardzo źle traktować"

Agata Duda jest uznawana za najbardziej milczącą polską pierwszą damę w historii. Teraz jednak na jaw wyszły pewne fakty. Według nich żona Andrzeja Dudy widzi błędy, które popełnia jej mąż i zwraca mu na nie uwagę.

W ostatnich wyborach prezydenckich Polacy zdecydowali, że to Andrzej Duda powinien piastować urząd głowy państwa przez następne pięć lat. Tym samym pierwszą damą ponownie jest Agata Duda, która stoi w cieniu męża. Teraz jednak na jaw wyszła historia, która stawia ją w nieco innym świetle.

Agata Duda o Andrzeju Dudzie

Historię, która miała miejsce w pierwszych miesiącach prezydentury Dudy, opowiedział Andrzej Stankiewicz. W audycji Onetu "Stan po burzy" dziennikarz przedstawił nieznaną anegdotę, którą usłyszał od kolegi z branży, towarzyszącemu parze prezydenckiej podczas jednej z zagranicznych podróży.

To było chyba jakoś w pierwszym roku prezydentury. Oficjalna wizyta, a zatem pani Agata Kornhauser-Duda także elegancko ubrana, zastosowała odpowiednie toalety, wybrała się także na ten wyjazd - zaczął.
Zobacz wideo Andrzej Duda jest szefem kuchni?

Po wylądowaniu samolotu Andrzej Duda odebrał telefon od Joachima Brudzińskiego. Polityk mówił podniesionym głosem:

Strasznie krzyczał, czegoś tam chciał. Nie wiem, czy chciał żeby podpisał, czy chciał, żeby nie podpisał, czy chciał, żeby zatrudnił, czy chciał, żeby zwolnił. Generalnie miał jakieś pretensje - opowiadał dziennikarz.

Ten wywód przerwała jednak Agata Duda, która wyrwała mężowi telefon. Stanowczo zwróciła się do Brudzińskiego i powiedziała stanowczo, że "Andrzej nie ma teraz czasu rozmawiać". Po czym rozłączyła się. Według relacji po tej sytuacji miała zwrócić mu uwagę. Ale to nie wszystko!

Pozwalasz się bardzo źle traktować. Nie będę z Tobą jechała w jednym samochodzie... I słuchaj, podobno zeszli z samolotu i ona nie chciała z nim wsiąść do jednego samochodu - relacjonował na antenie Stankiewicz.

Czyżby właśnie wyszło na jaw to, jaki charakter tak naprawdę ma Agata Duda?

Więcej o: