Nie żyje syn muzyka z legendarnego zespołu Accept. Miał zaledwie 26 lat

Syn Marka Tornillo, wokalisty legendarnej niemieckiej grupy heavymetalowej Accept - Michael zmarł w wieku 26 lat. Smutną informację przekazano za pośrednictwem oficjalnego profilu zespołu na Facebooku.

Michael Tornillo zmarł 9 sierpnia. Do tej pory nie ujawniono oficjalnej przyczyny śmierci. Muzycy z grupy heavymetalowej Accept wsparli swojego kolegę w tak trudnej dla niego chwili, prosząc o to samo fanów.

Koledzy z zespołu wspierają Marka Tornillo. Poruszający wpis na Facebooku

W specjalnym oświadczeniu muzycy wspomnieli, jak ważny dla całej rodziny jest obecnie spokój.

Ku pamięci Michaela Tylera Tornillo. Z wielkim smutkiem dołączamy do żałoby Cheri i Marka Tornillo, którzy opłakują śmierć ich ukochanego syna zmarłego w niedzielę 9 sierpnia. Ich cierpienie jest niewyobrażalne i prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności rodziny w tym trudnym dla nich czasie. Doceniamy waszą miłość i wsparcie dla nich. Niech w nadchodzących dniach znajdą utracony spokój i pocieszenie - napisano.

Ponad pół wieku na scenie i status legendarnego zespołu

66-letni Mark Tornillo dołączył do ekipy Accept w 2009 roku. Grupa funkcjonuje na scenie heavymetalowej od 1967 roku, przez co dla wielu fanów ciężkich brzmień zyskała miano kultowej. Przez wszystkie lata zdołali nagrać kilkanaście albumów i wykonać niezliczoną liczbę koncertów.

Wielu ekspertów jest zdania, że Accept jest największym niemieckim zespołem heavymetalowym. Publikacja informacji o śmierci syna Marka Tornillo spowodowała, że wsparcie do 66-latka zaczęło napływać z całego świata.