Sylvester Stallone jeszcze niedawno wyglądał tak. Teraz paparazzi przyłapali go na plaży z żoną. Bardzo się zmienił

Sylvester Stallone wybrał się na spacer po jednej z plaż w Malibu w towarzystwie żony i córki. Paparazzi przyłapali aktora. Na najnowszych zdjęciach widać, że bardzo się zmienił.

Sylvester Stallone ostatnio nie pokazywał się zbyt często publicznie. Przez sytuację epidemiczną gwiazdor nie miał szans, by pojawiać się na ściankach czy salonach. Teraz jednak został przyłapany przez paparazzi. Na zdjęciach wykonanych z ukrycia widać, jak aktor bardzo się zmienił. 

Sylvester Stallone z żoną na spacerze

Sylvester Stallone aktualnie wypoczywa w Malibu. 9 sierpnia został przyłapany przez paparazzi na jednej z tamtejszych plaż. Aktor nie był sam, towarzyszyły mu córka, Sistine Stallone, i urocza żona, Jennifer Flavin, z którą jest związany z 1997 roku. Mimo pięknej pogody aktor nie zdecydował się na kąpiel w oceanie, ani też opalanie. Paląc cygaro, spacerował za to z żoną w wygodnych ubraniach. Gwiazdor nie robił sobie nic z upału i na plaży pojawił się w wygodnym luźnej koszulce i w ciemnych spodniach typu bojówki (zdjęcia w naszej galerii, w górnej części artykułu). 52-letnia żona aktora postawiła na bardziej wakacyjny look i łapała promienie słoneczne w białej, prostej koszulce i spodenkach, które podkreślały jej długie i szczupłe nogi. 

Wdać było, że modelka i 74-letni aktor bawili się świetnie. Nie zwracali na siebie uwagi tłumu i mogli spokojnie spacerować. Ciekawe, czy to dlatego, że Stallone mocno się zmienił i jego fani mieli problem, by go rozpoznać?

ZOBACZ TEŻ: Matka Sylvestra Stallone tak wyglądała 5 lat temu. Teraz przesadziła z operacjami plastycznymi, a jej twarz przypomina maskę

Zobacz wideo Sylvester Stallone zamyka historię Rambo

POLECAMY: Beata Ścibakówna i Jan Englert spacerują po plaży. Ona w białym bikini, on zadziornie założył czapeczkę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.