Anna Wendzikowska pokazała prawdziwą figurę na niepozowanym zdjęciu. "Wielki tyłek i krótkie nogi"

Anna Wendzikowska nie przestaje zachwycać internautów pięknymi zdjęciami na Instagramie. Na najnowszym pozuje trochę inaczej niż zazwyczaj. Widzicie różnicę?

Anna Wendzikowska to gwiazda, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu znajdziemy nie tylko zdjęcia, które ukazują kulisy jej pracy, ale i fotki pokazujące życie prywatne. Dziennikarka chętnie opowiada o córkach czy problemach osobistych. Instagram Wendzikowskiej pełen jest też wakacyjnych ujęć. Jednak ostatnio zamieszczone zdjęcie nieco różni się od pozostałych. Na fotografii sylwetka prezenterki może wyglądać trochę inaczej.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Wendzikowska została samotną matką. W jej życiu do tej pory wiele się działo. Ma za sobą dwa poważne rozstania

Anna Wendzikowska w naturalnej odsłonie

Anna Wendzikowska wraz z córkami wybrała się na urlop na jedną z greckich wysp. Cała trójka relaksuje się na słonecznej Zakynthos. Celebrytka chętnie pokazuje się w bikini, które uwydatniają jej atuty. Choć ma naprawdę świetnie kształty, pod jej postami nie brakuje negatywnych komentarzy. Internauci często zarzucają jej, że jest za chuda. Tym razem Wendzikowska postanowiła na nie zareagować. I to w świetnym stylu.

Na Instagramie zamieściła zdjęcie, która zrobiła jej córka. Widzimy prezenterkę w całkiem zwyczajnej pozie. Podpis zdjęcia zdradza, że Anna ma ogromny dystans do siebie, za co należą się jej wielkie brawa.

Dziękuję mojej córce za spontaniczne zdjęcie podczas czyszczenia z piachu flaminga, gdyż udowadnia ono, że jak "dobrze" zrobić zdjęcie to mam wielki tyłek i krótkie nogi. To zupełnie obok tego, że jestem kościotrupem i anorektyczką. Pozdrawiam wszystkich "uroczo" komentujących! - napisała Wendzikowska.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Anna Wendzikowska - Instagram

Brawo, Aniu!

Zobacz wideo Anna Wendzikowska razem z córeczkami zwiedza Grecję