Natalia Nykiel pochwaliła się zdjęciem z uniwersyteckim dyplomem. Ukończyła wyjątkowy kierunek ze świetną oceną

Natalia Nykiel pozowała przed bramami uniwersytetu, dzierżąc w dłoni pracę licencjacką. Z jakim wynikiem wokalistka ukończyła studia? "To była długa sesja"!

Natalia Nykiel jak na swój młody wiek osiągnęła w branży muzycznej już naprawdę sporo. 25-latka nie należy do grona celebrytów i chroni swoją prywatność, jednak dzieli się najważniejszymi momentami z życia w mediach społecznościowych. Gwiazda nie ukrywa, że udaje jej się połączyć karierę w show-biznesie z innymi obowiązkami. Dokładniej mowa o studiach, które właśnie udało jej się zakończyć. Natalia uzyskała tytuł licencjonowanej latynoamerykanistki. Fotografią sprzed bram uniwersytetu pochwaliła się na Instagramie. 

Natalia Nykiel ukończyła studia

Jeszcze nie tak dawno wokalistka ogłosiła, że zamierza odpocząć od mediów i zawiesza karierę, by wyjechać z Polski. Po kilku miesiącach jednak pojawiła się w nowym muzycznym formacie Polsatu i zasiadła na fotelu jurorskim. Młodziutka gwiazda za jeden odcinek show zgarnęła niezłą sumkę.

Okazuje się, że muzyka nie jest jedyną pasją Natalii. Obecność na pierwszych stronach gazet nie przeszkodziła 25-latce w zdobywaniu wiedzy w innej dziedzinie naukowej. Dokładniej mowa o latynoamerykanistyce. Nykiel uzyskała tytuł licencjata na tym kierunku, czym pochwaliła się na Instagramie, pozując z pracą przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego. 

Latynoamerykanistki na 5! - opisała fotografię.

Natalia NykielNatalia Nykiel Instagram/ @natnykiel

Oprócz gratulacji w komentarzach pod postem pojawiła się zabawna uwaga internautki, jakoby zrobienie dobrego zdjęcia pod bramą uniwersytecką graniczy z cudem. 

Nie myślałam, że pod tą bramą da się zrobić dobre zdjęcie. A jednak - czytamy na profilu gwiazdy.
To była długa sesja - odpowiedziała Nykiel.

Dołączamy się do gratulacji i cieszymy się z rozwoju osobistego Natalii. 

Zobacz wideo Natalia Nykiel jest ostrą jurorką?