Natalia Nykiel na chwilę wróciła do Polski. Chyba jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w takim wydaniu. Francja elegancja!

Natalia Nykiel jakiś czas temu ogłosiła, że robi przerwę w karierze i wyjeżdża z kraju. Mimo to zdarza jej się wracać i występować w Polsce.

Natalia Nykiel jest jednym z największych objawień polskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Dziewczyna zyskała sławę dzięki udziałowi w "The Voice of Poland". Programu nie wygrała, ale szybko podbiła listy przebojów swoimi przebojami. Chyba nie ma osoby, która nie znałaby jej hitu "Bądź duży".

Natalia Nykiel wróciła do Polski

Pomimo wielu sukcesów gwiazda postanowiła zawiesić karierę. We wrześniu 24-latka ogłosiła na Instagramie, że wyjeżdża za granicę, gdzie będzie kontynuowała studia. Od tego czasu wokalistka rzeczywiście ograniczyła swoją obecność w mediach. W Polsce bywa sporadycznie. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek.

Kilka dni temu Natalia Nykiel wróciła do kraju. Wokalistka wzięła udział w widowisku poświęconym twórczości Przemysława Gintrowskiego. Relacja z uroczystości zostanie wyemitowana dopiero w drugiej połowie grudnia, jednak gwiazda już teraz pochwaliła się na Instagramie swoją "stylówką".

 

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni! Nykiel zdążyła już przyzwyczaić nas do swojego kolorowego i ekscentrycznego stylu. Tym razem postawiła jednak na długą, czerwoną suknię. Sama klasyka, zero wariacji. Chyba jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w takim wydaniu, ale jesteśmy jak najbardziej na tak, a Wy?

Więcej o: