Internautka zapytała o byłego Anny Wendzikowskiej. "Zabrał d*pę w garść i ma wyj...?". Dziennikarka szybko ją uspokoiła

Od kilku miesięcy Anna Wendzikowska znów jest singielką. Jako samotna matka wzbudza zachwyt wśród fanek.

Anna Wendzikowska jest znana między innymi z tego, że z ogromnym zaangażowaniem prowadzi swój profil na Instagramie. Jej poczynania śledzi już grubo ponad 400 tysięcy osób. Od kilku dni prezenterka wypoczywa nad morzem z córkami, Kornelią i Antoniną. Oczywiście do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia z wyjazdu.

Anna Wendzikowska odpowiedziała internautce

Mimo że Wendzikowska jest z córkami nad morzem, to nie ogranicza się wyłącznie do plażowania. Ostatnio odwiedziły razem chociażby Słowiński Park Narodowy.

 
Po noszeniu Tońki przez dwa dni mam zakwasy WSZĘDZIE... Trochę żałuję, że nie wzięłam wózka. Z drugiej strony i tak by się nie zmieścił, bo samochód był wypchany po dach - wyznała obok fotki z rezerwatu.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Wiele internautek podziwia Annę Wendzikowską za samodzielny wyjazd nad morze z dwójką dzieci. Jedna z nich pozwoliła sobie jednak na dość agresywny ton.

Aniu, a co z ojcem Toni? On się w ogóle interesuje czymkolwiek, czy zabrał d*pę w garść i ma wyj...? Jesteś mega silna kobieta! Zasługujesz na brawa! - napisała.

W odpowiedzi Wendzikowska nieco ostudziła emocje wszystkich zatroskanych internautek.

Każdy ma wolną wolę i sam za siebie podejmuje decyzje, z drugiej strony można je tylko akceptować. Nie oceniać, akceptować... I proszę mnie też za bardzo nie żałować, bo mam się dobrze. Dziękuję za miłe słowa.
Zobacz wideo Anna Wendzikowska opowiada o rozstaniu z partnerem

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl - love story bez happy endu

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl zostali parą na początku 2017 roku. Zaledwie pięć miesięcy później zamieszkali ze sobą. Niedługo potem gwiazda TVN-u ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Antonina przyszła na świat 30 października 2018 roku. Kilka tygodni później media obiegła wiadomość o tym, że para się rozstała. Rodzice Antoni wrócili do siebie wiosną 2019 roku, jednak i tym razem nie udało mi się zbudować trwałej relacji. Niespełna rok później Anna Wendzikowska potwierdziła, że znów jest singielką.