Olga Frycz wzięła udział w sesji zdjęciowej z Mają Bohosiewicz. Zmieniła fryzurę. "Totalne cięcie plus kolor"

Olga Frycz i Maja Bohosiewicz spełniają się w roli influencerek. Ostatnio wzięły udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Widać, że na planie świetnie się bawiły. Uwagę przykuwa jednak nowa fryzura tej pierwszej.

Olga Frycz odnalazła się w roli "insta matki". Odkąd urodziła córkę (wrzesień 2018), publikuje w sieci piękne zdjęcia z pociechą, jednak nigdy nie pokazując jej twarzy. Chętnie reklamuje różne produktu. Podobnie funkcjonuje w sieci jej koleżanka po fachu, Maja Bohosiewicz. Panie przyjaźnią się, więc nie dziwi fakt, że razem wystąpiły kampanii jeden z odzieżowych marek. Internauci są zachwyceni zwłaszcza nową fryzurą Olgi.

ZOBACZ TEŻCórka Olgi Frycz gra na pianinie, a internautki dopytują, dlaczego Helenka ma dwa nazwiska. Aktorka odpowiedziała

Zobacz wideo Olga Frycz urządziła urodziny swojej córeczce. Maja Bohosiewicz była pod wrażeniem!

Olga Frycz pochwaliła się odświeżoną fryzurą

Olga zgodziła się wziąć udział w sesji zdjęciowej realizowanej dla marki Mai Bohosiewicz. Panie świetnie bawiły się na planie, a humory dopisywały. Efektami pochwaliła się w sieci córka znanego aktora. Zdradziła przy okazji, że przeszła niemałą metamorfozę pod okiem zaufanej stylistki fryzur.

Zanim przejdę do tematów na maksa poważnych, chciałam pochwalić się sesją zdjęciową, którą zrobiłyśmy razem z Mają dla jej marki. My modelki... Wiadomo. Chciałam również pochwalić się moją nową fryzurą. Totalne cięcie plus kolor (marzyłam o naturalnych refleksach i mam).
 

W komentarzach nie zabrakło miłych słów pod adresem obu gwiazd.

Przecudne! Olga, wyglądasz przecudnie!
Mega zgrabne modelki!
Olga, przepięknie wyglądasz w takim wydaniu!

Podzielamy opinie internautów!

POLECAMY: Olga Frycz przebywa na wakacjach. Na Instagramie dodaje mnóstwo zdjęć z Helenką. Aktorka zbiera komplementy: Słońce ewidentnie pani służy