Anna Mucha i Jakub Wons nie spędzą razem wakacji. Aktorka ma inne plany

Anna Mucha i Jakub Wons spotykają się od dłuższego czasu, ale wakacje najpewniej spędzą osobno. Przeszkodą są zawodowe zobowiązania.

O tym, że Anna Mucha i Jakub Wons są w szczęśliwym związku, dowiedzieliśmy się dzięki paparazzi. Para wybrała się na randkę i wówczas na jaw wyszło, że aktorzy są razem od roku. Poznali się dzięki pracy w teatrze. Oficjalnie zakochani nie skomentowali doniesień o związku, jednak coraz częściej są widywani razem. Znajomi pary twierdzą, że dobrze się czują w swoim towarzystwie i poważnie traktują tę relację. Możliwe jednak, że Anna i Jakub nie spędzą tych wakacji razem.

Anna Mucha i Jakub Wons nie spędzą razem wakacji

Aktorka, podobnie jak jej popularni znajomi, powróciła do pracy na planie zdjęciowym. Kontynuuje swój wątek w serialu "M jak miłość", ale zaczyna też pracę nad nowym projektem. Mucha wystąpi w kolejnej części kultowego filmu "Kogel-Mogel". W połowie lipca ekipa wkroczy na plan, a scenarzystka komedii Ilona Łepkowska w rozmowie z "Party" powiedziała, że nie jest w stanie powiedzieć, kiedy obraz trafi do kin. 

Mamy procedury, które zapewnia całej ekipie bezpieczeństwo. Niestety, na razie ciężko powiedzieć, kiedy uda się zrobić premierę - stwierdziła Ilona Łepkowska.

Według dwutygodnika aktorka bardzo cieszy się z powrotu do pracy. Stwierdziła, że podczas przymusowej izolacji miała urlop, a teraz chce się skupić na zawodowych obowiązkach. 

Wakacje już miałam w lockdownie. Teraz praca, praca, praca! - zapowiada Anna.

Aktorka czerpie sporo radości z pracy na deskach teatru lub na planie zdjęciowym. W czasie izolacji pisała na Instagramie, że nie może doczekać się powrotu do pracy. Jak widać, życzenia się spełniły i teraz Ania czerpie jeszcze więcej satysfakcji z zawodu. 

Więcej o: