Szokujące wyznanie Kelly Rowland. "Byłam bogatą-spłukaną". Gwiazda Destiny's Child otarła się o bankructwo

Kelly Rowland wyznała ostatnio, że za czasów Destiny's Child była o krok od bankructwa.

Kelly Rowland stała się popularna w latach 90., kiedy to razem z Beyonce i Michelle Williams założyła Destiny's Child. Panie były jednymi z najpopularniejszych artystek na świecie, a ze sławy zdobytej przed laty korzystają po dziś dzień. Ostatnimi czasy artystka bardziej skupiała się na wychowywaniu dziecka i celebryckiej karierze - zasiadała w jury amerykańskiego i brytyjskiego "X Factora". Na pieniądze nie może więc narzekać, choć przyznała, że kiedyś była o krok od bankructwa. Była przerażona.

Zobacz wideo Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa

Kelly Rowland otarła się o bankructwo

Artystka tak bardzo pokochała swoje gwiazdorskie życie, że popadła w zakupoholizm. Wydawała mnóstwo pieniędzy na ubrania, samochody i imprezy. Kelly straciła kontrolę na tyle, że otarła się o bankructwo.

Prawie straciłam wszystko. Wydawałam tak dużo, starając się utrzymać pełne przepychu kreacje, samochód i dom - mówiła podczas internetowej rozmowy ze swoim pastorem.

Kelly dodała, że nie wiedziała, co robić. Poradziła się koleżanki, która poleciła jej po prostu oszczędzać i przewartościować swoje życie.

Byłam bogatą-spłukaną. Nigdy nie zapomnę tej chwili... Zadzwoniłam do mojej najlepszej przyjaciółki i powiedziałam: "po prostu nie wiem, co robić".

Ostatecznie Rowland zamiast wydawać na zachcianki, zaczęła działać charytatywnie. Wpłaciła sporą darowiznę na rzecz kościoła i uznała, że to dzięki temu uporała się z finansowym kryzysem.

ZOBACZ TEŻ: Serena Williams urządziła baby shower. Stylistyka nietypowa, ale sprawdziła się świetnie [ZDJĘCIA]

Więcej o: