Serena Williams urządziła baby shower. Stylistyka nietypowa, ale sprawdziła się świetnie [ZDJĘCIA]

Serena Williams jest w 8. miesiącu ciąży. W weekend zorganizowała babyshower, na którym pojawiło się mnóstwo gwiazd.

Serena Williams o tym, że spodziewa się dziecka poinformowała fanów za pomocą Snapchata. Opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym, podpisane krótko "20. tydzień". Teraz jest już w 8. miesiącu ciąży i dzieco pojawi się lada moment! Z tej okazji zorganizowała baby shower. Jak można się domyślić, sławnych gości nie brakowało. Wśród nich była Eva Longoria, Ciara i Kelly Rowland. Każda z nich opublikowała na Instagramie zdjęcia i filmy

Kocham Cię Serena - napisała Ciara. 
 

Impreza odbyła się w West Palm Springs w Miami, w lokalu o nazwie Nick's Diner. Utrzymana była w klimacie lat 50. Były szejki, burgery i bezalkoholowe drinki. Pojawił się nawet mleczarz z epoki ze świeżo butelkowanym mlekiem.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Tenisistka zachwyciła swoją stylizacją. Jej cytrynowa spódnica podkreślała pokaźny, ciążowy brzuch. Do niej dobrała czarny sweter z długim rękawem i perły. Na głowie zawiązała apaszkę. Kwintesencja lat 50.

Wszystkie gwiazdy dostosowały się do dress code'u i trzeba przyznać, że wyjątkowo pasują im stylizacje z dawnych lat. Uczesały się w stylu pin up, wśród strojów wszechobecne były grochy, szerokie spódnice z koła i apaszki wiązane na głowie. Panie pozowały przy czerwonym pickupie, symbolu lat 50.

Zobacz wideo

SW