Rafał Trzaskowski pokazał spot krytykujący Andrzeja Dudę. Pojawiła się w nim gwiazda hitu TVP

Na finiszu kampanii prezydenckiej kandydaci prezentują ostatnie spoty promocyjne. Rafał Trzaskowski opublikował film, który jest odpowiedzią na szkalujące go nagranie od sztabu Andrzeja Dudy.

"Najlepszą obroną jest atak", tak brzmi popularne przysłowie, które niewątpliwie głoszą kandydaci w walce o objęcie stanowiska prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Wybory zbliżają się wielkimi krokami, a Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski prezentują ostatnie spoty wyborcze. W najnowszym filmie prezydenta Warszawy ważną rolę odegrała gwiazda Telewizji Polskiej.

Zobacz wideo TVP kontra Trzaskowski. Tak przedstawiany jest kandydat na prezydenta w publicznej telewizji

Najnowszy spot Rafała Trzaskowskiego

"Może należy się zastanowić?" to tytuł nowego spotu, który 23 czerwca pojawił się na facebookowej stronie Rafała Trzaskowskiego. Jako podkład do nagrania, w którym podsumowywane są ostatnie lata pracy aktualnego prezydenta, użyto melodii z #Hot16Challenge2 Andrzeja Dudy. 

Niektórym się wydaje, że coś im się "po prostu należy". Może należy się zastanowić? Przemyśl to. Najlepiej do 28 czerwca - napisał Rafał Trzaskowski pod nagraniem.

W filmie inspirowanym popularnym internetowym serialem "Ucho Prezesa" występuje gwiazda Telewizji Polskiej Marta Bryła. Aktorka wcieliła się w Agatę zasiadającą w komisji, która przepytuje Andrzeja Dudę o ostatnie pięć lat jego kadencji. 

Aldona z "Korony Królów" po udziale w serialu TVP mierzyła się z ogromnym hejtem, ale od lat występowała w największych produkcjach stacji. Ostatnio zadeklarowała swoje poparcie wobec społeczności LGBT. Jej słowa są nie tylko deklaracją, ale mają swoje odbicie również w czynach. Udowodniła to, występując w najnowszym spocie kandydata, który nie obawia się poparcia dla osób nieheteronormatywnych.

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Bosak nie chciał zrobić sobie zdjęcia z dziewczyną, która miała tęczową torbę. "Nie akceptuję tego"

Więcej o: