Karolina Szostak zaprezentowała mega szczupłą talię. Fani pod wrażeniem: Jest pani moją inspiracją

Karolina Szostak zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje zgrabną sylwetkę. Komentujący byli zachwyceni wyglądem prezenterki, ale znalazły się też głosy zaniepokojonych fanów.

Karolina Szostak od dłuższego czasu dba o swój wygląd. Rozpoczęła ścisłą dietę i schudła dzięki niej kilkadziesiąt kilogramów, ale na tym nie poprzestała. Figura prezenterki wciąż się zmienia. Efekty metamorfozy od dłuższego czasu prezentuje w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieściła zdjęcie, na którym prezentuje odchudzoną sylwetkę. 

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Karolina Szostak prezentuje odchudzoną sylwetkę 

Prezenterka zapozowała przed lustrem w miejscu pracy, w czarnej obcisłej sukience o długości midi i szpilkach. W ten sposób pokazała super wąską talię i wygląda świetnie. 

 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Internauci byli zachwyceni wyglądem Szostak. Byli pod wrażeniem jej wytrwałości o walkę o nienaganną sylwetkę.  

Pięknie pani wygląda i jest czym się chwalić. Dużo pracy i wysiłku trzeba włożyć, żeby tak wyglądać.
Ależ pani jest piękna! Jest pani moją inspiracją.
Omg pożycz trochę tej talii! - pisali fani.

Pojawiły się także głosy zaniepokojonych obserwatorów, którzy twierdzili, że Karolina nie powinna tak bardzo chudnąć, twierdząc, że wcześniej wyglądała lepiej. Wśród komentarzy pojawiło się pytanie, dlaczego Karolina się nie uśmiecha. Okazuje się, że dziennikarka Polsatu ma poważną minę ze względu na aparat ortodontyczny. 

Mam aparat na zębach i mój szczery uśmiech chwilowo jest nieczynny - napisała prezenterka. 

Internauci po tej odpowiedzi dodawali Szostak otuchy i pisali, żeby nie przejmowała się aparatem. 

ZOBACZ: Karolina Szostak zmieniła fryzurę i porównała się do Jennifer Lopez. "Prawie jak siostry i to bliźniaczki"

Więcej o: