Karolina Szostak zmieniła fryzurę i porównała się do Jennifer Lopez. "Prawie jak siostry i to bliźniaczki"

Karolina Szostak zaszalała u fryzjera, a efektami pochwaliła się na Instagramie. Wygląda niemalże identycznie jak Jennifer Lopez.

Od poniedziałku w Polsce ponownie mogą działać zakłady fryzjerskie, co ucieszyło setki tysiący kobiet, które marzyły o odświeżeniu fryzury. Wśród nich jest również Karolina Szostak, która zdecydowała się nieco odmienić swoją czuprynę. Postawiła na loki, w których do złudzenia przypomina Jennifer Lopez

ZOBACZ TEŻ: Karolina Szostak oburzona zachowaniem sprzedawcy czereśni. Chciała zapłacić kartą, usłyszała: Może pani w naturze

Karolina Szostak porównuje się do Jennifer Lopez

Karolina Szostak lubi eksperymentować ze stylem i nie tylko. Jej słynna metamorfoza, podczas której schudła kilkanaście kilogramów odbiła się szerokim echem w mediach show-biznesowych. Prezenterka lubi zaskakiwać również swoimi fryzurami. Do tej pory mogliśmy oglądać ją w jasnym blondzie, jednak upięć i cięć było co niemiara. Tym razem Karolina Szostak postanowiła odświeżyć swój kolor. Przy okazji zaryzykowała i postawiła na loki, w jakich wcześniej jej nie widzieliśmy. Na Instagramie zamieściła zdjęcie swojej nowej fryzury, które zestawiła ze starą fotką Jennifer Lopez. 

 

ZOBACZ: Natalia Siwiec w nowej fryzurze. Stylizacja wygląda pięknie, ale celebrytka złamała zasady bezpieczeństwa

Musimy przyznać, że podobieństwo jest uderzające. Podobnego zdania są również obserwatorzy prezenterki, o czym tłumnie dają znać w komentarzach. 

Prawie jak siostry i to bliźniaczki.
Jak to się teraz mówi: SZTOS.
Pięknie pani Karolino. Wyglądacie niemalże, jak siostry bliźniaczki - zachwalają pod zdjęciem.  

Trudno się z nimi nie zgodzić. Myślicie, że to zmiana na stałe, czy jedynie chwilowy wybryk?

Zobacz wideo Karolina Szostak usłyszała seksistowski komentarz od sprzedawcy czereśni